Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-27, 07:42   #2719
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

znad kawy
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Śliczne ja bym brała

Jeszcze mi się nie nosi, bo jutro wywiozę celadon do innego domu, więc na razie go 'donaszam' Od przyszłego tygodnia będę pomykać ze złotkiem. Już się nie mogę doczekać Codziennie się zastanawiam, czy dzisiaj by mi złota torebka pasowała do outfitu i zawsze odpowiedź brzmi YES YEEES YEEEEES, więc to chyba zależy od całokształtu. Jeśli ma Ci się źle nosić to oddaj ale ja jestem zachwycona
Zostawiam To ja jestem ciekawa jak będzie Ci się go użytkować, bo to jednak chyba dość zobowiązujący kolor, tzn kolor mniej ale ten połysk, dlatego choć kusiła nie wzięłam tej największej, co by mnie nie zdominowała
Z czerwonej z zeszłego roku jestem mega zadowolona i co do jakości nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Teraz będę szukać portfela - najlepiej w kolorze czerwonym, bo on najlepiej przyciąga kasę



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
za korsy

ja czekam na odpowiedź z S od soboty
to słabo, nie wiem czy ich obowiązują jakieś standardy. Poczekam na odp. i te deklarowane 2 tyg. na boxa a jak nie to zwracam zamówienie.

Aniyam, Ewelinka, Never i Lena

Mój 26letni brat ciężko choruje i przykro mi na to patrzeć, co choroba z nim robi...


aaa i jak jest jeszcze ktoś, kto się waha nad Luną, mam mini od 2 mies. i jestem zadowolona, moja cera świrowała a z pomocą luny i eisenbergów wygląda teraz lepiej niż kilka lat temu.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2016-07-27 o 07:43
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora