Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pięlęgnacja małego alergika - czyli dostaję oczopląsu w aptece
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 09:39   #24
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Pięlęgnacja małego alergika - czyli dostaję oczopląsu w aptece

Wiesz ja tak sobie mysle ze cos do mycia to moze zn ajdziesz jednak cos gotowego taniego. Moze oliwka pod prysznic Isana z Riossmanna?
Co do Hipp to tak mysle czy oby napewno tensydy zawarte cie podrazniaja. Jakis czas temu w Öko Tescie byl artykol o substancjach zapachowaych powodujacych uczulenie. Odkryto nowy zapach , majantol sie nazywa. Ma on wlasciwosci drazniace, ale nie do konca. W niekotrych testach nie wykazal potencjalu drazniacego, a w niektorych tak. Pod koniec artykolu byly wymienione produkty ktore Öko Test badal, a w ktorych zneleziona ta substancje zapachowa i wlasnie w serii Hipp byl ten skladnik. Niestety , chodz zapoach ten jest wpisany na liste drazniacych substancji zapachowach, czyli powienien byc wyszczegulniony w skladzie INCI, jak narazie jeszcze nie widzialam go wyszczegolnionego w skladach. Moze to cie podraznia w Hippie a nie deterdenty? Czy w innych zelech myjacych an bazie tych detergentow tez masz takie sensacje?
No i jesli one razem do kupy cie podrazniaja to poczukaj czegos co nie bedzie zawierac ich wszystkich w jednym produkcie.
Moze taki olejek pod prysznic ci sie sprawdzi?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12346

Jest jeszcze wersja Isana Med. Poza tym moze wlasnie cos z sola z morza martwego?
Ostatnio w desperacji zeby pozbyc sie podraznienia natknalem sie na firme... hmm jak sie ona nazwywala.... na M. Ma ona sol z morza nartwego i kremy i balsam , zel i szampon i nawet krem do rak. Jest u mnie w Rossmannie, nie wiem czy jest tez dostaspna w PL, ale jest dosc tania. Weszlam na strponke i pisalao ze do wrazliwej skory sie nadaje. jako ze dopiero co sie przezucilam na Sebamed i te kosmetyki okazaly sie zabwienne dla mojego ciala, to poki co nic nie kupilam z tej firmy, ale kusi, bo i tansze sa, a sama sol bardzo mi sluzy tak samo jak i mojego dziecku co ma atopowa skore.

A jesli znajdziesz jakis zel do mycia, ktory cie nie bedzie podraznial,a jego konsystencja bedzie zbyt lekka dla twojej suchej skory to mozesz wymieszac go z jakas olwika, ktora ci sluzy i w ten sposob zrobic cos na wzor takiego olejku pod prysznic. Przed kazdym uzyciem nalezy wstrzasnac taka mieszanine, bo ona sie bedzie rozwartwiac jak plyny dwufazowe.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując