Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 17:00   #1468
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
lalith, wlasnie o to chodzi, zeby tu nikt nikogo nie obrazal reakcja chloche, tudziez innych dziewczyn wywolana zostala wlasnie twoimi wypowiedziami, w ktorych w pewnym sensie w aroganckim tonie, zarzucasz komus ignorancje,a nawet ograniczenie. juz abstrahuje od tego, ze niektore osoby sa sporo starsze od ciebie (co nie ma specjalnie znaczenia, bo i mlodszym nalezy sie szacunek), jak maja, jak przypuszczam niezle podstawy w naukach przyrodniczych. ja sporo informacji i ogolnie wiedzy zapomnialam. niemniej czytajac czasem wypowiedzi niektorych osob ( nie mam tu na mysli ciebie), az z niedowierzaniem krece glowa, ze mozna rozpowszechniac tego typu herezje ( nie mam tu na mysli nikogo konkretnego, ani nie odnosi sie to koniecznie do dyskusji o stosowaniu filtrow ochronnych).
nie mam ochoty udzielac ci reprymendy, z reszta nawet chcialam uniknac, jak juz pewnie zauwazylas, tej dyskusji. sama pisze czasem posty w ironicznym tonie, choc nie ma w nich z mojej strony cienia zlosliwosci, czasem zostaja odebrane jako takie. w gruncie rzeczy, "spotykamy" sie na tym forum, zeby sobie wzajemnie pomoc, uzupelniac nasza wiedze, a nie ublizac
Nie przypominam sobie żebym komuś zarzucała ignorancję albo ograniczenie.. Przeczytałam jeszcze raz swoje wypowiedzi i jakoś nic takiego nie znalazłam. A to, że napisałam komuś kto twierdzi że jego dzienny kontakt ze słońcem nie przekracza kilku minut, że brak mu podstawowej wiedzy o promieniowaniu słonecznym, nie wydaje mi się wcale aroganckie. Po prostu byłam w szoku a jednocześnie przerażona(!) że ktoś może na serio tak uważać.
Aha, no i przykro mi w takim razie że nie jestem starsza i nie studiuję kierunku przyrodniczego, a moja wiedza opiera się tylko na własnym doświadczeniu, kilku szkoleniach z kosmetologii i czterech lat spędzonych na wizażu. Mimo to mam nadzieję że komuś tu pomogłam.



malinowaO kurcze mogłaś poczekać z tym Lysanelem. Nie wiem jak on podziała na suchą skórę
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora