Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 00:22   #248
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie wiem jak do końca jest z silikonami (teraz już za późno dla mnie na poszukiwania:P, ale jestem prawie pewna, że na wizażu była dyskusja o komedogenności silikonów, zdaje się, że przy okazji serum z BU ), ale zauważyłam, że kosmetyki, które je posiadają źle wpływają na moją cerę.
Miałam kiedys próbkę podkładu z LRP, był przyjemny na krótka metę, ale jednak z silikonami Nad Sante kiedys sie mocno zastanawiałam ze względu na skład, ale widzę, że dobrze zrobiłam rezygnując z zakupu

Co do przepisu to czysta improwizacja Po prostu, gdy zorientowałam się, że Structure mnie lekko matuje, pomyślałam, że to dobry pomysł, żeby wymieszać z nim puder mineralny. Sypkiego stosowac nie potrafię, a mieszany z Physiogelem efekt daje kiepski :/
Jak puder zrobię to zdam relacje z efektów w wątku olejowym, żeby tutaj offtop. nie robić W końcu będzie miał w składzie i oleje i hydrolat :P
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując