Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-20, 21:29   #113
Aghul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam Forumowiczki,

Przeczytałam sporo na temat derma rollera, ale nie znalazłam informacji na interesujący mnie temat. Jeśli coś pominęłam, to przepraszam.
Poważnie zastanawiam się nad kupnem derma rollera, co by powalczyć z rozstępami. Mam stare, białe, głównie na udach i pod kolanami .
Nie wiem, czy są szanse, że to urządzenie coś zaradzi na stare rozstępy, czy jest sens próbować? A jeżeli tak, to jakiej firmy urządzenie wybrać, jaką długość igieł i jakie kosmetyki stosować?
Szczerze mówiąc, nie bardzo wyobrażam sobie smarowanie się czymkolwiek na poranioną skórę, czy to nie grozi zakażeniem czy innym syfem? :p
Czy mogę po "podziurkowaniu" skóry nałożyć ogólnodostępny preparat na rozstępy albo jakiś wyszczuplający, czy lepiej użyć czegoś specjalnego? Mogłybyście coś polecić?
Czy ktoś stosował derma roller na rozstępy i odnotował jakieś małe sukcesy?
Sorry, że tyle pytań... Podoba mi się idea tego urządzenia, ale mam marne pojęcie na temat jego używania.. A widzę, że tu same doświadczone użytkowniczki, więc proszę o pomoc
Pozdrawiam.
Aghul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując