Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-25, 19:11   #3369
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra tz polecial na jakas godzinke do kolegi wiec ja sruuu i na wizaz

czeko oby nie zapchal cery bo ma mase tluszczu olejkowon jest dobry skladowo ale dla suchej skory...jesli cera jest mieszana badz tlusta moze zapchac
Wiesz u mnie to jest wogóle jeśli chodzi o cere śmiech na sali. Cere mam mieszaną, policzki mam powiedzmy normalne, strefa T lekko tłusta - najbardziej podbrudek i czoło. Tylko że bardzo szybko mi sie skóra przesusza, właśnie w strefie T. Podbródek, czoło tak nad nosem zaraz i przy brwiach, skrzydełka nosa i na policzki wlasnie od strony nosa mi tez wchodza te suche łuszczące sie partie. Dodatkowo mam sporą skłonność do niedoskonałości ze wzgledu na hormony. I z tego wzgledu bardzo ciezko mi krem dobrac bo nawilżający nie daje rady, a odżywczy jest za ciężki
Różne juz pomysły były na to czemu mi sie tak dzieje, bo nawet łuszczyce jedna babka podejrzewała Najbardziej AZS pasuje ale takie cyrki mam na twarzy tylko, na udach i rękach mam krostki co prawda ale to zupelnie co innego

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak jest dobrze nie kombinuj
ja chce żeby moja mama spróbowała 12/1 bo on ma wodę 9% a jej włosy łatwo rozjaśniają się jak moje więc nie ma sensu żeby używała C12 które ma 12%
Pewnie że jak mozna uzywac słabszej to czemu nie Ja mam za duzo nierównosci zeby kombinować, pewnie kiedys na pasemku spróbuje jak Wellaton wychodzi, całosci nie zaryzykuje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora