Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 19:34   #3557
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Bolało? Kiedyś też chciałam mieć więcej kolczyków w uchu, ale skończyło się tylko na 3 w miękkiej części, boję się przekłuwać chrząstki
No bolało, w końcu kłucie ale naprawdę spodziewałam się jakiegoś mega bólu i nieprzyjemnych odczuć w trakcie przebijania, a wcale tak nie było. Pierwsza dziurka to aż się zdziwiłam, że tylko tyle. Druga dziurka bolała bardziej, bo tak nasz mózg i układ nerwowy podobno działa i zawsze druga będzie gorsza. Ale bardziej nieprzyjemnie niż przekłucie było dla mnie to, jak mi się słabo zrobiło po. Aż się zdziwiłam, bo i nie wiedziałam czemu raczej nie jestem z tych mocno reagujących

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Dobra jesteś, ja utknęłam na 57 stronie

Witam wieczorem,
dziś do mnie przyszedł box, ale przyjęłam go bez większych emocji, naemocjonowałam się z wami w piątek, refleksję mam taką, że kolejnego boxa wolałabym w większości pielęgnacyjnego

Dziewczyny, co ile mniej więcej są VIP-y, wczoraj ze względów pogodowych i wszeobecnego lenistwa odpuściłam wizytę w S. i się zastanawiam, kiedy będzie kolejne 20% w stacjonarkach.

A i jeszcze dzisiaj o 10 rano zdałam bardzo ważny dla mnie test, na piątkę
Gratulacje
No przydałyby się VIPy, szanele chcę kupić

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór szanownym Paniom!

Pozdrawiam z 62iej strony i spadam szukać raportów Amyz, bo prędzej umrę, niż to wszystko nadrobię

Chciałam się Wam pochwalić, że dzwoniła dziś do mnie babeczka z tej pracy, na której mi zależy i powiedziała, że przeprowadzili już rozmowy ze wszystkimi kandydatkami i wybrali mnie i jeszcze jedną kobietkę, w związku z czym zaprasza mnie na piątek na "dogrywkę" Bardzo się cieszę i mocno wierzę w to, że dostanę tę pracę Ale trzymajcie kciuki dalej, żeby nie było
Gratuluję i trzymam kciuki to piąteczek będzie na wątku dniem rozmów o pracę bo i ja będę szła

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z clinique:
"Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Po konsultacji z naszym działem logistycznym musimy niestety poinformować, iż zestaw Concer Kit Pore Refining Solutions został usunięty z Twojego zamówienia, gdyż jego zapas w magazynie został wyczerpany.
W wyniku błędu jaki pojawił się na naszej stronie, można było dodać produkt do koszyka, pomimo iż jego zapas w magazynie został już wyczerpany.
Kwota 49,00 PLN zostanie oczywiście przelana z powrotem na Twoja kartę kredytową.
Próbki, które zostały Tobie przesłane możesz oczywiście zatrzymać.

Za zaistniałe niedogodności pragniemy serdecznie przeprosić."

No to nie ma co psów na tej firmie wieszać. Mieli błąd, ale w sumie i tak dobrze na tym wyszłam. Dostanę zwrot kasy, i mam miniatury - chybby, korektor na przebarwienia (chociaż smaruje je witaminą A z kapsułki i są coraz jaśniejsze), nowy krem pod oczęta i szminkę. Z wszelkiego rodzaju różami jestem oswojona. Teraz trzeba się przyzwyczaić do czerwieni - podoba mi się kolor, formuła, krycie, efekt
Super się zachowali, tak właśnie powinno być
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora