Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 20:49   #852
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Dziewczyny,
jestem na forum po raz pierwszy i chcę podzielić się swoimi doświadczeniami z Cosmelanem, który robiłam rok temu (1300 zł). Maskę Cosmelan1 trzymałam na buzi 9 godzin i już po jej zmyciu (wacikiem i zwykłą wodą) dostrzegałam moje nowe oblicze - plamki zniknęły (a miałam je pod oczami i na czole już od 5-6 lat i sobie ciemniały, a po wakacjach w Grecji nie mogłam już na nie patrzeć!) - a ja byłam szczęśliwa!!! Nastepnie stosowałam Cosmelan2, ale chyba niezbyt udolnie (choć zgodnie z zaleceniami lekarza - 2x dziennie przez miesiąc), ponieważ (nie chcę was straszyć..) po ok. 2 miesiącach (mimo wysokich filtrów) plamki zaczęły sie pojawiać i przeradzały się w plamy. Moja dermatolog była zaskoczona, że problem powrócił. Nałożyła mi jeszcze raz na plamki Cosmelan1 (już gratis!) i nieco sie rozjaśniły. Nie miałam już wówczas złudzeń, wiedziałam, że przebarwienia (spędzajace mi sen z powiek) na pewno powrócą. Po Cosmelanie polecam rewelacyjną maseczkę nawilżającą AVENE (niestety 70 zł), nic nie podrażania i naprawdę ratuje. Mocniejsze złuszczanie pojawiło sie u mnie 3. dnia po zabiegu. Potem złuszczałam sie regularnie co 2-3 dni, ale w ogóle mnie to nie martwiło, ponieważ z dumą patrzyłam na odmłodzoną i jaśniutką cerę (mogłam nie stosować podkładu, a rano wygladałam na wypoczętą "bezplamową")... oczywiście do czasu, ale o tym juz pisałam. Obecnie zastosowałam sobie kuracje Cosmelanem2 (gruba warstwa na plamy przez pierwsze 3 dni na całą noc, później na kilka godzin) i po tygodniu plamki mocno się rozjaśniły i pojaśniałam także ja (pewnie rozumiecie o czym piszę, poczułam sie szczęśliwsza). Powoli plamki wracają... a ja planuję już kolejną kurację Cosmelanem2... i pewnie długo tak będzie, póki dermatolodzy nie wymyśla cudownego specyfiku rozprawiajacego sie z przebarwieniami raz na zawsze.
Pozdrawiam goraco!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora