Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opinie na temat pierwszych tipsow
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-30, 22:16   #9
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
Za mało żelu, brak Krzywej C, widać góry i doliny za szerokie, wręcz łopatowate przy złotym brokacie widać, że na małym palcu paznokieć idzie do góry. Przy czarnym brokacie na dużym palcu nie wiem czy za bardzo przypiłowałaś czy to za mały tips, w każdym razie nie wygląda to za dobrze. Przy zielonym brokacie french jest za gruby, a przede wszystkim widać tipsa spod żelu. I jednak myślę że skórki są lekko zalane, bo oliwka oliwką ale szczególnie przy czarnym brokacie widać że na małym palcu zalałaś skórki. No jeszcze duuużo nauki przed Tobą przede wszystkim jeżeli nie masz żadnego pojęcia o paznokciach idź na kurs, a przede wszystkim poczytaj o tym, bo jeżeli nie wiesz co to jest np krzywa C, no to tak na prawdę nie wiesz nic o stylizacji paznokci. Ale nauka czyni mistrza Ćwicz, czytaj i idz na kurs.
Wiem co to jest krzywa C i znam podstawowe pojęcia...na kurs sie wybieram ale dopiero jak nazbieram troszke pieniazkow...A co do skorek to to jednak jest oliwka dziekuje za rade...A i cwiczenia czynia mistrza wiec bede probowac dalej i dodam nowe mam nadzieje lepsze zdjecia
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując