Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-22, 07:44   #2070
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... może to ta klątwa, o której kiedyś pisała *pewna osoba* ? za niekupowanie kosmetyków w GC, Seforach i Daglasach..

..i zamówiłam Mamie na urodziny Clinique Lash Power Jak mi się spodoba to może sama też sobie zamówię? Po Mavali (2-3tydzień używania częstego ) rzęsy mam jakieś ładniejsze
i znów kuszenie na mavale
czekam aż ją w jakiejś promo wrzucą i wtedy się przekonam ostatecznie

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekuje za pocieszenie

Zenek nas chyba juz od jakiegos czasu nie lubi:/Polowalam na blyszczyki Clinique,ale jak odcienie wyszly im po swietach to do dzis nie dolozyli. Jakos dziwnie maly wybor osttnio z kolorowki jak dla mnie,a chybabardziej sie staraja z pielegnacja. A o roz EL chyba poprosze kolezanke. Niech mi kupi na dniach vip i po sprawie.Bo ile mozna czekac na dobry humorek Zenka
ja też mam wrażenie że teraz jakoś cześciej i więcej pielęgnacji - i tak jak pół roku temu zachłysnęłam się kolorówką tak teraz patrząc na półkę w łazience stwierdzam że pielęgnacje mam zarąbistą
w sumie fajnie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie mozna, bo paczki z tru tez jako list polecony sa


czy jest cos nowego ciekawego???
ni ma

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
widzialyscie jaka odblaskowa kosmetyczke Zenek wrzucil jak zamowi sie 3 rzeczy?
http://pl.strawberrynet.com/Order3orMorePromo.aspx
koszmarek jakiś taki - dobrze że nie kusi - jeszcze bym 3 rzeczy na siłe szukała


a ja w piątek kupiłam meble do sypialni i. ..... jestem mega spłukana dobrze więc że nie ma rzeczy które TRZEBA na gwałt kupować
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora