Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-13, 20:03   #373
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jakie istnieją w ogóle pędzle do podkładu płynnego? Ja nigdy nie widziałam. Chyba
no oczywiście, że istnieją moje odkrycie roku nie potrafię już palcem nakładać podkładu. Sephora i The Body Shop mają w swojej ofercie, Inglot chyba też. Dzięki pędzlowi nakładasz mniej podkładu a i efekt lepszy!

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Co do Revlona, to muszę Cię ostrzec. Ja też nasłuchałam się pozytywnych opinii o tym podkładzie i koniecznie chciałam go kupić. Rozsądek wygrał i najpierw skorzystałam z próbki od miłej pani w Douglasie. Na szczęście. Ten podkład kryje bardzo dobrze i właśnie przez to widać go bardzo na twarzy. Jeżeli ktoś lubi zdecydowany makijaż, to będzie zadowolony. Dla tych preferujących delikatne ujednolicenie skóry i to jeszcze na lato się nie nadaje. Tworzy maskę, jest ciężki i wyczuwalny na twarzy.Dla mnie nadawałby się na jakieś szczególne okazje, gdy chcemy wyglądać bez skazy.

Za to lepszy i lżejszy wydaje mi się nowy Photoready, ale on ma drobinki.
ja nigdy nie zebrałam tylu komplementów, co po colorstay. Przecież mężczyźni nigdy nie widzą takich rzeczy

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mi Revlon (colorstay) strasznie ciemnieje a szkoda, bo bardzo dobrze się u mnie sprawdza, ma dobre krycie i jest bardzo trwały.
używałam Buff, Ivory wg mnie nie jest jaśniejszy, z tym że jest (po ściemnieniu) bardzo różowy co nie wygląda najlepiej; ja mam porcelanową, chłodną buźke, ale szyję nieco ciemniejsza, lekko oliwkową więc się w miarę wyrównuje koloryt
i nakładałam normalnie dłonią, wyrobiłam sobie rękę i udaje mi się nie robić smug gąbeczką też próbowałam, ale miałam wrażenie, że za dużo podkładu na niej zostaje, a ja jestem strasznie skąpa

ugryzł mnie komar tuż pod okiem i wyglądam jak Quasimodo (czy jak to się tam pisze) wiem już, jak odstraszyć komary, ale teraz jak się pozbyć bąbla? zawsze używam pasty do zębów, ale nie chcę wysuszyć delikatnej skóry pod okiem
tak, gąbka ma ten minus ale za to pędzel jest idealny ja już o smugach zapomniałam, odkąd nie używam kremów silnie matujących i właśnie pędzla

ja też chłodny odcień. buff na szczęście trzymał się dobrze, a miałam masakryczny trądzik swojego czasu, także zależało mi na takim full kryciu.

a mnie jakoś komary nie gryzą
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora