Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-23, 13:57   #4980
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez malwina2286 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Pisze ponieważ mam ten sam problem co większość z was na tym forum, a mianowicie niechciane i znienawidzone rude refleksy
Pare dni temu rozjaśniłam włosy, zchodzę z czarnego do brązu. Marzy mi się chłodny i naturalny brąz jednak wcale nie jest to taka łatwa sprawa jak by się co niektórym wydawało. Po rozjaśnienu nałożyłam na włosy Schwarzkopf Natural & Easy 560 kaszmirowy jasny brąz (a raczej zero kaszmiru i brązu zamiast tego kupa) moje włosy były zielono rude przerażona tym co zobaczyłam pobiegłam czym prędzej ciemnymi uliczkami i zakamarkami co by nikt mnie nie widział do Astora po następną farbe kupiłam tym razem średni zimny blond z Palety już jest lepiej chociaż efekt po farbowaniu mija się szerokim łukiem z tym co jest na opakowaniu obie farby są do nie polecam, moje włosy są nadal rudawe
Czytając to forum poszłam za radą wielu z was i kupiłam szmpon z Joanny niweujący ciepłe refleksy jak miałam blond włosy radził sobie z zółtymi refleksami całkiem niezle, no ale w przypadku rudych nie zauwarzyłam jakieś większej różnicy przed a po zastosowaniu szamponu. Nie wim już co mam robić chyba udam się do skepu fryzjerskiego po farbę fryzjerską i będę próbować dalej.
Pozdrawiam
Szampon Joanny ma kolor fioletowy czyli jak juz to neutralizuje zółte, złote refleksy a nie rude...
Kup sobie farbę z odcieniem metalicznym, zielonym np. majirel 5.71 (z tym ze to będzie bardziej ciemny brąz, jeśli cchesz jaśniejszy to wymieszaj z jaśniejszym podstawowym) i powinno być lepiej tzn. nie będzie to od razu zimny brąz tylko neutralny...
małolata jest offline Zgłoś do moderatora