Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-07, 18:50   #4650
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
da da tylko cierpliwości zresztą sama zobacz na zdjęcie, które wstawiłam. To moje włosy z maja chyba... jeszcze takie trochę suche i ogólnie niezbyt, widać jeszcze jaśniejsze pasemka, a dzisiaj to w ogóle bez porównania jakie mam włosy mięciutkie i nawilżone. I uwierz też miałam bardzo zniszczone, bo przez 2 lata wcześniej robiłam rozjaśniaczem balejaż

ja z kfc wolę twistery

też tego zestawu używam
ale tak: odżywka Herbala, szampon loreala a biosilka jedwab ale tylko raz na jakiś czas
no wiesz co na tym zdjeciu wlosy nie wygladaja na zniszczone czy przesuszone moje to dopiero byly polamane, rozdwojone

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
przestańcie mnie podjudzać do złego
ahh a za mna dzis chodzi ten twister atikos

ogolnie musze zdac relacje z maski:
nie wiem czy to sama maska tak dziala, czy w polaczeniu z olejkiem babydream (mialam go kilka godzin przed myciem) - wlosy super gladko sie rozczesuja i sa mieciutkie (jeszcze nie wyschly, ale czuc to) jestem baardzo zadowolona jak wiecie mam krecone wlosy, wiec czasami pomimo odzywki d/s, wspomagalam sie tym spray'em matrixa biolage zeby je delikatnie rozczesac, ale dzis to normalnie mistrzostwo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora