Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-15, 11:14   #1458
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Witam i ja na wątku o kosmetykach z Biedronki
Na przywitanie się moje opinie o tym co zdążyłam wypróbować

Przetestowałam wszystkie szampony Natei i teraz tak: Czereśnia i bawełna (włosy farbowane) oraz limonka i passiflora (do włosów chyba przetłuszczających się) - bardzo mi nie podpasowały szczególnie ze względu na zapach - moim zdaniem okropny, chemiczny poza tym włosy po nich są suche, matowe, poplątane.
Migdałowy za bardzo obciążał włosy - miałam wrażenie nieumytych włosów i bardzo szybko się przetłuszczały
Ostatni - ogórek i aloes to mój ulubieniec kupuję go chyba już rok i zawsze jest u mnie w domu. Szampon pachnie ogórkowo i jest bardzo wydajny. Sprawia, że mogę nie martwić się o przetłuszczające się włosy. Fakt, że trochę je wysusza i potrzebuję po nim lekkiej odżywki, ale długo naszukałam się szamponu po którym po 5godzinach nie mam strąków na głowie jest delikatny, nie podrażnia, nie uczula. Mój hit

Seria SPA - mydełka w kostkach - oba warianty zapachowe były super bardzo żałuję, że już ich nie ma. Nie wysuszały, miały delikatnie peelingujące drobinki, fajne i świeże zapachy. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą

Balsam Eveline waniliowy taki z pompką i z dopiskiem, że to dla Biedronki - bardzo przyjemny zapach, ale nawilżenie bardzo słabe. Balsam wydajny, nie uczulał.

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dodam ostatnio kupiłam na próbę chusteczki do demakijażu (różowe opakowanie) i ten żel micelarny, ale bardziej jako żel do mycia twarzy niż do demakijażu - jak trochę poużywam to coś więcej napiszę

Pozdrawiam!
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując