Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 15:35   #1557
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie SMS-a od D., piszę treść- może Wam się przyda:

50% rabatu na wybrane produkty do makijażu przy zakupach za min. 99 zł. z okazji Dnia Kobiet, tylko do 11 marca! Zapraszamy do perfumerii Douglas!

Pozdrawiam cieplutko .
ja też dostałam

Pewnie wiadomo, ale przypominam, że do 08.03 jest promocja w internetowym Douglasie
15% RABATU na zakupy powyżej 150 zł
KOD: KOBIETA88

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Dostałam też maila z Sephory, że w dniach 10-11 marca w perfumerii Sephora w Arkadii (Warszawa) będzie minus -15% na wybrane produkty. Impreza pod tytułem: Sephora Trend Report
Szczegóły TUTAJ

Odwiedź imprezę Sephora Trend Report!

Tylko w dniach 10 - 11 marca w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.

Sephora Trend Report to przegląd trednów w makijażu, innowacjach w pielęgnacji i nowości w zapachach - wszystko po to, żeby w nowy sezon Wiosna 2012 wejść pięknie i stylowo.


Podczas Sephora Trend Report:

- odkryjesz najnowsze trendy sezonu Wiosna 2012

- poznasz "naturę" najnowszych zapachów w Teatrze Zapachów dzięki artystycznej interpretacji tancerzy ze szkoły Augustina Egurroli

- skorzystasz z profesjonalnej, bezpłatnej konsultacji makijażowej lub pielęgnacyjnej

- pomalujesz paznokcie w kolorach zgodnych z trendami sezonu

- dopracujesz swój styl ze stylistami Elle
- skorzystasz z rabatu -15%* na nowości sezonu Wiosna 2012

*Oferta obowiązuje wyłacznie w dniach 10-11 marca 2012, wyłacznie z perfumerii Sephora w CH Arkadia w Warszawie. Promocja dotyczy wszystkich produktów do makijażu marek: Dior, Clinique, Lancôme; wszystkich produktów do pielęgnacji twarzy i ciała marek: Clarins, Estēe Lauder, Guerlain, Shiseido, StriVectin; wybranych zapachów: CK Free Blue, DKNY pureDKNY, Dolce&Gabbana The One Sport, Giorgio Armani Acqua di Giò,Giorgio Armani Acqua di Gioia, Givenchy Play Sport, Jean Paul Gaultier Kokorico, Paco Rabanne 1 Million, Paco Rabanne Lady Million, Zadig&Voltaire Pureté. Oferta nie łaczy się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych.

Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji podczas Sephora Trend Report, koniecznie umów się wcześniej dzwoniąc pod nr infolinii Sephora: 0 801 801 400 lub 012 682 84 94


Część oficjalną imprezy Sephora Trend Report, która odbędzie sie w sobotę o godz. 15.00, poprowadzi Patrycja Kazadi. Zaproszeni goście - eksperci światowych marek – Esteé Lauder, Lancôme, Clinique, Clarins, Shiseido, Dior i Sephora – przeprowadzą pokazy makijażu i pielęgnacji. Gośćmi specjalnymi będą twarze znane z mediów ekranów kina. Nie zabranie muzyki, inspiracji i niespodzianek.

Na tych, którzy odwiedzą Sephora Trend Report czekają niespodzianki! Przygotowany specjanie na te okazję przewodnik po trendach Sephora Trend Book Wiosna 2012 oraz konkurs, w którym do wygrania jest torba pełna kosmetycznych nowości o wartości 2000zł.


Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 5-10 marca zrobić zakupy w perfumerii Sephora za min. 50 zł* i wypełnić kupon, który dostępny będzie przy kasie wrzucić do urny i trzymać kciuki.
Ogłoszenie wyniku konkursu o godz. 17:30 w sobotę 10 marca.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora