Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 10 pan project, czyli projekt denko :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-08, 12:47   #1293
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
A myślałam, że to ja jestem chora masakra ile tego masz, zdążysz to zużyć zanim się przeterminują?

Dzisiaj denko pasty elmex a wieczorem szykuję się na maskę algową więc będzie kolejne denko. Idziemy jak burza!
żele mam wszystkie kupione w tym roku i z w drugiej połowie poprzedniego roku , kilka balsamów a dokładnie chyba 8 mam z 2010 ale terminy mają 2013 i reszta z tego roku . średnio zużywam 2-3 żele na miesiąc czasami 4-5 zależy jak z wydajnością , a balsamy 2-3 na miesiąc i też zależy jakie są wydajne i ile można nałożyć chodzi mi o to że lubię naładować dużo balsamu/masła na siebie ale nie lubię jak cieżko rozsmarować zostaje taka biała powłoczka to wtedy daje mało ale jak nie ma powłoczki to daje sporo

gratulacje denek

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ja dziś skończyłam suchy szampon i krem do stóp
Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
czesc

jutro wrzucę moje kwietniowe denka, bo zapomniałam im zdjęcia zrobić przed majówką

ale żeby nie było, ze ja tak bez denek przychodzę denka zaliczyłam mydło w płynie, żel pod prysznic tylko dwa, ale zawsze coś

ale zapowiadają się kolejne denka oj w maju będzie ich wysyp

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------


Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Zdenkowałam:
- żel chłodzący do stóp Rossman
- balsam do ciała Alterra


klask i:
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora