Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-08, 17:35   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Cytat:
Napisane przez cocacontrol Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny! Mam do Was wieeeelką prośbę! Jestem bardzo znudzona swoim wyglądem, jest kilka rzeczy które chciałabym zmienić, a może i wy mi coś podpowiecie? Pod spodem zamieszcze swoje zdjęcia bez makijażu by łatwiej było Wam ocenić co mi pasuje. A więc tak...
1. Włosy - wyglądają teraz nijako. Są dosyć suche i zniszczone od wcześniejszych farbowań. Na codzień ich nie stylizuje używam tylko suszarki i szczotki. Teraz są w kolorze nijakim- na górze odrosty, na dole ciemny blond przeplata się z brązem. Największym problemem jest kompletny brak objętości Czego nie użyje, i tak za chwile są przyklapnięte! Chciałabym żebyście doradziły mi jakiś fajny kolor, raczej wolałabym jasne odcienie ale wszelkie sugestie mile widzane
2. Brwi - brwi są bardzo cienkie i jasne. Nie wiem jaki kształt i kolor do mnie by pasował.
3. Twarz - Moja cera jest dosyć problematyczna, gdyż większość kosmetyków pielęgnacyjnych bardziej jej szkodzi niż pomaga. Nie mam problemów z trądzikiem, ale strefa T. często się świeci. Twarz nie ma jednolitego koloru, w niektórych miejscach jest zaczerwieniona. Nie wiem jaki odcień podkładu byłby dobry.
4. Nos - nie znosze go! Jest ogromny. Nie wiem co zrobić by był mniejszy
5. Usta- dosyć wąskie i jasne. Mogłybyście podpowiedzieć mi jakieś kolory szminek? Co zrobić by je optycznie powiększyć?
6. Oczy - kolor nijaki troche brąz, troche zieleń. Bardzo krótkie rzęsy. Ogółem oczy są małe, powieki lekko opadające. Mam dosyć wyraźne cienie pod oczami. Chciałabym żeby wydawały się większe.
7. Ciuchy - chciałabym się dowiedzieć głównie jakie kolory według Was by do mnie pasowały? A może któraś z was ma pomysł w czym dobrze bym wyglądała?

Bardzo na Was liczę! Nie umiem samej siebie ocenić obiektywnie i zdecydować w czym byłoby mi dobrze. Z tego co widziałam na forum jest dużo ekspertek. Potrzebuje tej metamorfozy, mam nadzieje że mnie zainspirujecie
Z góry Wam dziękuję!
Myślę, że mogłabyś zafarbować włoski na jakiś jasny odcień blondu, podkreślić lekko brwi henną brązową i pomalować usta, bo moim zdaniem są wyjątkowo piękne i ponętne. Spróbuj nałożyć na oko eyeliner a na wargi nałóż szminkę w kolorze cukierkowego różu.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując