Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Serum do twarzy- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 23:33   #42
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dobrze trafiłam. jestem na stronie EWG's Skin Deep Cosmetics database i jest tu lista kosmetyków, których składy są zanalizowane pod kątem róznych zagrożeń. Po kliknięciu na dany składnik wyświetla się jego analiza.
Z zagranicznymi stronami mam ten problem, że nie znam zbyt dobrze fachowego języka kosmetologii, chemii czy biologii Oczywiście to jest do nauczenia, ale ja mam ten problem ogólnie z językami, zawsze gdzieś z tyłu głowy mam obawę, że coś źle zrozumiem, np że nie znam drugiego znaczenia danego słowa i coś źle odbiorę. Dlatego mam wrażenie, że nigdy nie nauczę się żadnego języka biegle.
Tam na górze jest wyszukiwarka i wpisujesz dany składnik. Poza tym każdy składnik ma takie kółeczko po lewej stronie i może być zielone, żółte i czerwone, a w nim są jeszcze cyfry. Czerwone oznacza, że składnik jest niebezpieczny, żółte, że też nie za ciekawy, a zielone, że w miarę przyzwoity do bezpieczny. Poza tym masz jeszcze przy "czerwonych" składnikach jak zjedziesz na dół, inne składniki, które go zawierają. Ale takiej stronki stricte ze składnikami, które należy omijać bo np. nie są zatwierdzone przez żadne ecocerty to chyba nie ma, możesz ewentualnie zajrzeć do mnie do opisu, chociaż zdaję sobie sprawę, że to nie wszystkie zabronione substancje.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując