Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-10, 15:38   #523
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja nie porcelanka, choć jasna, wiec u mnie jasna czekoladka daje rozświetlenie, ale ciemna brązowi i to całkiem całkiem

Kurcze, nie pomyślałam, że to limitowanka, może nabędę jeszcze jedną czekoladkę w takim razie
Dzwoniłam do Inermisa, bo też się przestraszyłam. Powiedzieli, że póki co pudry i cienie są w ciągłej sprzedaży, tylko błyszczyki się wykończyły i ponoć już nie będzie.

Cytat:
Ukrycior nie pomyślałam o bazie tylko nałożyłam je rano na oczątka potraktowane kremem i po 6 godzinach ... mam ten cień dokładnie w tym miejscu, w którym został nałożony Dla mnie to szok bo bez bazy kolorówka spływa mi z oka w oka mgnieniu Następnym razem potestuję z bazą i dam znać co i jak, ale nawet jeśli nie uzyskam koloru to podobają mi się i chyba skuszę się na jakieś inne odcienie (macie może 140 i 160 - jakie to są kolory, bo na stronie internetowej trochę kiepsko je widać)
Co do brązowienia osiąganego czekoladką - może za mało nakładam, właściwie to policzki musnęłam pędzlem i gotowe. Ale Annmarie jeśli lubisz czekoladkę to się nie zastanawiaj jak ja, bo kiedy zwlekałam z błyszczykiem nagle zniknął i musiałam go upolować na allegro .
A dostałyście też ten mus rozświetlający jako gratis? Super sprawa, ślicznie się rozciera i daje efekt pięknego roziskrzenia i też trzyma się na moim policzku od 6 godzin, pomimo że wciąż dotykam się rękoma i mam cerę mieszaną co przyspiesza spływanie różnych makijażowych historii. Oj zaczyna mi się to wszystko bardzo podobać - trwałość, jakość, oprawa estetyczna. Fajnie że na Was trafiłam choć portfel nie odpocznie a ja popadnę w skrajny zakupoholizm (mam już długą listę różnych fajnych rzeczy oczywiście wcale nie niezbędnmych do rzeczy), ale przynajmniej będę miała o wiele więcej przyjemności z różnych ślicznych drobiazgów
Ja mam właśnie 160 - to chyba najciemniejszy brąz w zestawie, wychodzi na powiece z bazą dość zdecydowanie brązowy. Oprócz tego mam 170 i to taka roziskrzona złotem śliweczka.

Ja dostałam ten mus gratis kilkukrotnie, bo kupowałam namiętnie Orient Poeme puder w pędzlu (buuu, że już go nie ma) i kilka cieni. Super jest. Jeden już zużyłam, ze dwa rozdałam, teraz używam ostatniego.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując