Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ratunek dla moich brwi...!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-20, 13:58   #3
AnaxiBia
Raczkowanie
 
Avatar AnaxiBia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 114
Sama, później kosmetyczka, później znów sama i tak w kółko... Co ona zrobi, ja zepsuję... Ale wydaje mi się, że to wynika z braku dobrego wzoru... Tzn. że gdybym zobaczyła na swoim zdjęciu jak to powinno wyglądać to może bym sobie poradziła...
Ostatnio jak poszłam do kosmetyczki, trafiła mi się młoda babka, tak mnie zmierzyła wzrokiem, że spanikowałam i się w końcu nie umówiłam :/

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najszybciej nos- robi się delikatnie różowy, a ogólnie to myślę, że ciepły.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Piwno-orzechowe z zieloną plamką w jednym. Szaro-czarne brwi, czarne rzęsy. Raczej niezdecydowana

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów brak.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Skóra blada, chłodna, jeśli się rumienię to na różowo.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Brązowo-mysie z lekkimi złotymi refleksami.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowe.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej w ciemnym fiolecie i ciemnym morskim... Tak mi się wydaje...


Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
a jak z Twoją fryzurką? tez można się za to zabrać, bo wg mnie powinnaś mieć grzywkę na skos bądz prosto, ze względu na wysokie czoło.
Żadnych uwag nie zabraniam A na zdjęciu mam opaskę, tak tylko po domu chodzę, bo nie lubię, jak mi się grzywka szybko od twarzy przetłuszcza.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-04-20 o 18:15
AnaxiBia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując