Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-28, 20:47   #627
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałam, ale zabrali mi internet od wczoraj. Normalnie myślałam, że dostanę jakiejś schizy, czułam się jak bez ręki. I cały czas są jakieś przerwy.

Wracając do tematu:
anah - dziękuję za informacje, a może zainteresuję się sprayem Klorane. Tylko ja jakoś nie mogę się przekonać do takiej formy.

Iwona75 - jeju, kochana jesteś, dziękuję Ci bardzo za propozycję, ale nie chciałabym robić kłopotu. Teraz powinny zacząć się dostawy filtrów do aptek, więc czas ruszyć do aptek. Mogłabyś porównać te filtry? Fluide Extreme raczej nie dla mnie, bo noszę soczewki kontaktowe, a on ponoć, gdy dostanie się do czu może je uszkodzić(tzn soczewki).
Fluide Extreme zdecydowanie najlżejszy z uzywanych przeze mnie filtrów.Ale własnie z powodu szczypania w oczy i naczynek na twarzu musze z niego zrezygnować.
Mleczko Avene dla dzieci - dla mnie katastrofa.Najgorszy filtr z dotąd testowanych.Nie można go dobrze wsmarować w skórę bo szybko zastyga na buzi.Pozostawia mi w porach takie białe kropki których nie mogę rozetrzeć a makijaż wygląda na nim okropnie.Nawet lekki podkład jak maska.Przy tym bieli i strasznie sie klei.

Mleczko Klorane - dużo fajniejsze od Avene,fajnie sie rozprowadza i wchłania ale dla mnie jest trochę za ciężkie.Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej,naczynkową.

Creme Fondante - używałam ok.miesiąca.Nie był najgorszy ale podkreślał mi pory i dla mnie za ciężki.

Anthelios Dermo Pediatrics- fajny filtr,świeci sie co prawda ale mozna go łatwo zmatowić.Dobrze sie wchłania pozostawiając lekko tłusty film.Jest dość lekki.Dla tłustych,mieszanych cer będzie dobry.Niestety alkohol go dyskwalifikuje.

Testowałam też spray Avene 50+,nawet fajny.Dobrze się wchłaniał,lekko natłuszczał.

Obecnie testuję spray Klorane i jeśli mnie nie zapcha za kilka dni chyba przy nim zostanę.Dostałam próbeczkę od miłej wizażanki i już zamówiłam sobie w Aptecusie.
Zaraz po nałożeniu świeci się okropnie i lepi ale to uczucie dośc szybko znika.Fajnie się wchłania.Co prawda nie do matu ale to filtr w końcu.Makijaż ładnie się na nim trzyma,dużo lepiej niż na Fluide Extreme.
Jeśli chodzi o ilośc filtra to ja kładę na twarz ok.1 ml i na razie jest OK.
Więcej nie chce mi się wchłonąć.
To tyle,mam nadzieje że choć trochę pomogłam.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora