Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 18:40   #3317
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

I do tego wpadłam na to,że kiedy miałam w LO chemię, to mogli mnie uczyć o filtrach, reakcjach między kremami i dlaczego zachodzą. I wtedy bym się jej chciała uczyć,a nie ściągała przez 4 lata . Byłam w biol - chem.... Porażka. [/quote]

Cześć cosmelanki, Kamilio, tez uczylam sie w LO profil biol-chem i o ile pamietam to nie uczyli niestety o skladzie kosmetykow i filtrach a szkoda pewnie dzisiaj obeszloby sie bez cosmelanu ale z drugiej strony nie bylybysmy kolezankami na tak fajnym i"uczonym" forum.
Osobiscie uzywam Avene50 - emulsja (nie krem i nie mleczko) jest najlzejsza i najbardziej nadaje sie do mieszanej i tlustej cery - bo takie maja "swiecace" problemy, mniej swieci sie LRP 30 - fluid ale niestety tylko 30 ( za malo). Ja mam cere mieszana i juz od 3 miesiecy cwicze matowienie po filtrach i mysle ze nie ma wiekszych szans, moze sposob Angi74 wskazany j.w.jest niezly, czytalam ze skrobia z mazidel ladnie chlonie nadmiar sebum.
Buczaczo,jesli chodzi o Twoj nowy problemzebowy, to jedynie w sposob spektakuralny moze wybielic stomatolog (u nas 500 zl) kosztuje, my z mezem przeciwiczylismy mnostwo past, z apteki i z internetu polecane - skutek slabiutki.
A poza tym Buczaczo,wiesz co najbardziej przebarwia - papieroski, wino czerwone, kawa - same pysznosci
Dziewczyny, podczytujac stale forum doszlam do wniosku, ze stajemy sie coraz wiekszymi niewolnikami, nie wiem czy to jeszcze przyjemnosc, same zakazy i to dlugotrwale
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora