Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 21:43   #448
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
zaczynam się bać jeszcze tego brakuje żebym miała coś z hormonami ... wtedy to dopiero miałabym depresje
znacie jakiegoś dobrego endokrynologa w okolicach Katowic?

szukam jakiegoś podkładu nie takiego suchego bo strasznie zaczyna mi się ten Bare odcinać więc pomyślałam że coś w tą drugą stronę beże myślę że ok ja sama nie wiem jakich kolorów powinnam szukać ... wiem że napewno nie takie co wpadają w róż

a jaka baza i wykończenie do takiej skóry będzie najlepsza? zupełnie nie wiem co z tym robić chcę wyglądać normalnie nie ładnie a normalnie czyli mieć zdrową skórę a teraz choć mieć dobry makijaż




btw jeśli chodzi o moje leczenie to antybioty wszelakie plus ROA nic a nic nie pomagało , od 11 roku życia to trwa ... potem maści maści wysuszanie ... w lato jakieś lasery ale nie ipl bo wtedy nie było, wychodzenie na słońce a ochrony żadnej :/ nic nie wiedziałam nie było neta ufałam pani dr świetnej specjalistce z wieloma tytułami ...
od 11 roku życia do 25 ja nie miałam żadnego kremu nawilżającego ... choć zmieniłam dr i miałam inne to nadal było wysuszanie potem mi zdiagnozowano TR i się załamałam...

nie robiłam nic ... kupowałam jakieś nawilżające LRP i Avene a potem trafiłam do dr medycyny estetcznej na zabiegi IPL i peelingi migdalowe teraz mam mieć kawitacje lub oxybrazje - serie a na jesień to się zobaczy
Widzę, że cera sporo przeszła. Nie masz dużo do krycia, jedynie może być problem z warzeniem się podkładu, bo z tego co widzę masz tłustą cerę, choć to może być efekt po jakimś kremie. Szukaj neutralnych kolorów- bez wybijających się tonów.
Lucy może Cię zapchać, ale to nie jest reguła. Polecam firmę, ale ich podkłady są takie, że albo się je kocha, albo nienawidzi. Z kolorem też będzie ciężko, więc na razie bym sobie odpuściła.
Lumiere możesz spróbować.
Mam przeczucie, że Adorned with Grace byłby strzałem w dziesiątkę, ale to tylko moja sugestia
Cytat:
Napisane przez YellowSun Pokaż wiadomość
Chcę sobie kupić podkład, ale przeszkadzają mi w tym dwie kwestie:
-posiadam ograniczone fundusze,
-nie mogę dobrać koloru.

Mam bardzo jasną cerę, bladą; ecru z niewielką ilością różu. Natomiast barwy podkładów, które testowałam, są jakieś żółtawe oraz niewiarygodnie ciemne. Ponadto konsystencja jest jakaś tłustawa, ciężka i nieciekawa.
Co mogłyby mi Panie polecić?

Ograniczone fundusze czyli ile? Bo każdy inaczej wyobraża sobie fundusz ograniczony Prawie wszędzie coś znajdziesz- popatrz na ceny . I sugestia poprzedniczki.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując