Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3 minutowe odchudznie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-07, 20:49   #74
Anulec31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez lashqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie dajcie sie naciagac! Nowe nicki w tym watku - anulec31, anetadd to pewnie ta sama osoba, ktora ma cos wspolnego zapewne ze strona, na ktorej probuja wcisnac kit diety onz i 3 minutowego odchudzania.
Nie ta sama, na pewno. Cóż za brak zaufania, czy nowa osoba musi zawsze być podejrzewana o jakiś spisek?? Mi też, kiedy czytałam różne fora, wydawało się, że osoby wyrażające się pozytywnie o tych dietach to od nich, więc cię rozumiem.

Cytat:
Napisane przez trafna Pokaż wiadomość
lashqueen ma racje nie ma sensu płacić za coś co jest za darmo tylko inaczej się nazywa! Poczytajcie sobie o HIIT! ZA DARMO! I Lepiej nie zaczynajcie od 30 sek maksa (chyba że ktos ma super kondyche). Można zacząć tak: 15 sek maksa potem 45 sek średniej wydolności i powtórzyc to min 5 razy (5 interwałów). Czyli 5 min . Potem stopniowo zwiększać czas maksa a zmniejszać średnich "obrotów" czyli np 20 sek /40 sek i tak dalej w miarę polepszania kondycji. Potem możecie zwiększyć ilość interwałów ale trening nie powinien trwać dłużej niż 20 min maksymalnie (ale to już wyższa szkoła jazdy). I koniecznie jakaś rozgrzewka przed. Ogólnie ćwiczenie bardzo podkręca metabolizm przez kolejne kilkanaście godzin i nie pali tak mięśni jak aeroby ale żeby chudnąć trzeba mieć jeszcze ujemny bilans energetyczny.
Ot cała tajemnica. Poświęcić min 5 min dziennie na HIIT i nie obżerać się! I efekt odchudzjący gwarantowany
Można znaleźć za darmo, to prawda. 3-MO kupiłam z rozpędu i szczerze powiedziawszy deczko się wkurzyłam, bo dopiero później znalazłam fora, gdzie były linki do ściągnięcia za darmo, ale to nic, było minęło.
Nie zaczyna się os 30sec. max., to byłoby bez sensu, tylko można byłoby się kontuzji nabawić (no mała rozgrzewka tak czy siak musi być). No i w ogóle to wg 3-MO trzeba 30sec. wolno i 30 max.- dajesz z siebie wszystko, a nie średnie obroty. I osoba z przeciętną kondycją powinna być baaardzo zmęczona po takim cyklu 3-minutowym, a jak nie, to albo się za słabo dawało ma max, albo trzeba sobie dołożyć minutę.

Pozdrawiam

Edytowane przez Anulec31
Czas edycji: 2009-09-07 o 21:13
Anulec31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując