Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 11:32   #2382
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a dla mnie najlepszym psychologiem jest wizaz i mój tżcik jak mieszkalam w wakacje z tżcikiem to nawet 1,5 miesiąca nie wyciskałam!!! a teraz jak jest rok akademicki to zamiast wyciskac staram sie zająć czymś innym zeby nie miec czasu na głupoty czyli wyciskanie np wymysliłam sobie że na wiosne zajmę się sobą i teraz chcę mieć piękne włosy i dłonie wiec smaruję łapki kremami, pazurki wchłaniającą się w nie odżywką i z takim czyms na rękach na pewno nic nie wyciśniecie bo wam sie rece by ześlizgnęły z twarzy więc może by tak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i miec piękną cerę dzięki niewyciskaniu a jednoczesnie piękne dłonie i paznokcie???
piszę to głownie dla Laity która nam obiecała ze do soboty nic nie ruszy na twarzy a przynajmniej się postara więc oficjalnie również w imieniu dziewczyn podsuwamy Ci pomysły na wypełnienie misji
i na pewno twoja samoocena wzrośnie jak bedziesz miec o 2 ładne rzeczy w sobie więcej niż zero jak ci przyjdzie chęć cos powyciskac to zrób sobie np pedicure czy jak to sie pisze hehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora