Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-07, 11:41   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

pamietam jak pare miesiecy temu siedzialam sobie z ksiazka i probowalam ostro kuć, ale moja uwage odciagala pewna dziewczyna. podobno jestem kolorystycznym zboczencem

ja naprawde wtedy nie moglam od Ciebie oderwac wzroku

Twoj ubior, kolor wlosow i uroda wspolgraly ze soba idealnie-to pomyslalam zanim dowiedzialam sie, ze Ty to Ty, mozesz nie wierzyc

troche zabraklo mi smialosci, zeby Ci to powiedziec: wygladalas przeslicznie

jestes wyraznie Ciepla- nie bede teraz strzelac czy jestes Jesienia czy Wiosna, chociaz zdecydowanie sklaniam sie ku Jesieni-masz wyrazista urode, skore wyraznie zoltawa-Wiosny zwykle maja delikatniejsza, bardziej eteryczna urode

zlocista skora fajnie wtapiala sie w rudawe wlosy z miodowymi akcentami, naprawde pasowalo Ci to polaczenie, ale jezeli mialabym cos poradzic- wybralabym jednak jednolity kolor albo naprawde delikatny balejage

wszystko oczywiscie w zlotej tonacji

patrze na fotke 3 i 3 a- to sa Twoje barwy, idealnie wtapiaja sie w odcien skory, wspolgraja z ciepla teczowka
Cytat:
2. Kolor oczu - piwne, brązowe, raczej ciemne z lekko jaśniejszymi plamkami. Brwi troszkę mizerne, przyciemniam henną i uzupełniam luki paletką sephorowską, rzęsy czarne.
brazowe oczy+cieple plamki- typowe dla Jesieni

Cytat:
3. Piegi - nieliczne na nosie i policzkach, złotawe, jasnobrązowe.
cieply typ-zdecydowanie
Cytat:
6. Kolor ust - różówawe, wpadające w koral.
wyrazna czerwien wargowa-zdecydowanie blizej jej do czerwieni niz rozu(Jesien)
Cytat:
5. Naturalny kolor włosów - wnioskując po odrostach ciemny, myszowaty blond, lekko szarawy, kiedyś bardziej miodowy.
naturalne wlosy przy farbowanych moga wydawac sie szare, ale zaloze sie, ze w ostry sloncu beda blyszczaly na zloto/rudawo. typ Letni nawet w sloneczny dzien ma popielate, chlodne wlosy.

nie wybieraj za ciemnych kolorow np. ciemnych brazow. Ty musisz grac pierwsze skrzypce, a wlosy stanowic tylko tlo.

zloty braz, ciemny miodowy blond, cynamonowy, kasztanowy, karmelowy,bursztynowy, miedziany braz-w tym Cie widze

nie sa to ani bardzo ciemne kolory ani typowe blondy.

podoba mi sie tez kolor na fotce nr 5. zwrocilam uwage, ze bluzka/sukienka, ktora masz na sobie odcina sie od skory-kolejny dowod na to, ze chlodnych kolorow powinnas unikac

zdjecie w czarnych wlosach-wygladasz niezle, zwazywszy na to, ze w czerni rewelacyjnie jest tylko Zimie, ale widze, ze masz mocno pomalowane oczy. kolor ust nie pasuje mi jednak do calosci, nie mowiac juz o odcieniu skory.

ładnej dziewczynie we wszystkim ladnie, ale wg mnie rozkwitasz w jesiennych barwach i tych powinnas sie trzymac
Cytat:
1. Jak się opalasz - szybko, na taki brzoskwiniowy kolor, lekko złocisty, twarzy nie opalam więc muszę wyrównywać kolor podkładami i maskować skłonność do różowienia się.
Cytat:
4. Cera - to jest problem, bowiem na skutek kuracji kwasami i filtrowania cera zdecydowanie zmieniła odcień, co widać na zdjęciach. Jutro wkleję zdjęcia bez makijażu, będzie łatwiej. Skóra jest blada, ma tendencję do zaczerwienienia, różowienia, jednak skłaniam się bardziej do tego, że tonacja jest raczej ciepła, tylko próby walki z niedoskonałościami zrobiły ze mnie takiego bladziocha
to, ze masz chlodny odcien na buzi w porownaniu do ciala o niczym nie swiadczy, nie jestes mieszancem. stawiam na plytko unaczyniona skore, wrazliwa, sklonna do podraznien. sama mam ten problem- twarz chlodna w zestawieniu z zoltawa skora na ciele


Cytat:
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
- lubię kolorystykę jesienną, wszelkie brązy, rudości, żółcie ( czerwienie raczej nie), do tego butelkowa zieleń, fiolety, wino, bakłażan, oliwka itd.
- w kwestii makijażu lubię kolory zdecydowane w podobnej kolorystyce
- źle czuję się w czerni, pastelach, czerwieni, niebieskim, beżach, turkusie, kolorach bijących po oczach, podstawowych.
podkreslone popieram zdecydowanie

czerwien wina+ typowe fiolety=

ale jezeli czujesz sie w nich swietnie, nie rezygnuj, ale staram sie przy twarzy (bluzka, apaszka, szal) nosic cieple, jesienne barwy

zastanow sie nad ciemna, ceglasta czerwienia, czerwienia z nuta brazu, pomaranczowego.

byc moze nie lubisz siebie w czerwieni, bo podkresla zaczerwienia na twarzy ale zrob jeszcze jedno podejscie do niej, pomysl nad koralowym, pomidorowym, homarowym, czerwieni dojrzalego jablka- takie odcienie beda na pewno bezpieczniejsze niz czerwien wina-typowa dla Zimy

widze Cie w barwach raczej niezbyt jasnych, ale wyraznie cieplych "przybrudzonych", lamanych ciepla czerwienia, pomarancza

lubisz kolor khaki? zastanow sie nad nim

brazy- Twoje barwy, unikaj tylko tych szarawych, brudnych brazow. zamiast czerni-ciemny braz. zamiast czystej snieznej bieli-biel z kropla zoltego/brzoskwiniowego

kolor musztardowy, wielbladzia siersc, rdzawy, cynamonowy, orzechowy- masz w czym wybierac

co do kolorow niekorzystnych: zgadzam sie z prawie wszystkim, bede bronic bezow

naprawde nie jestes w stanie sie przekonac do kolorow zwanych safari? mysle, ze nie wygladalabys zle, tylko obowiazkowo musialby miec nute zolta, a nie szarawa-chlodna.

ale generalnie w bezach lepiej Wiosnie niz Jesieni. jednak mysle, ze w klasycznym, trenczowym plaszczyku wygladalabys niezle

a co do cięcia:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1220693226
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1220693226

jestem za ktoryms z tych
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując