Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 16:45   #24
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Amesko mi sie podoba przemiana. troche mocno Cie podciela, ale pisalas, ze wlosy Ci szybko rosna, wiec mysle, ze za jakies 2tygodnie bedzie perfect

ale jest fajnie, nowoczesnie, nie zaczesywalabym jeszcze calej grzyweczki na twarz, bardziej podoba mi sie ona na fotce nr 4, nie chowaj ladnych oczu

kolor też Ci pasuje-oni zbyt jasny, ani zbyt ciemny. mysle, ze jeszcze troche zrudzieje po myciu, szkoda jednak, ze fotki nie sa w naturalnym swietle

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
W każdym razie prawie w 100 procentach zgadzam się z Truskawkową - oprócz beżu, bo tu mam taką samą opinię jak Ty - beż jest nijaki i wygląda się w nim blado i jak klucha
zalezy kto wyglada jak klucha, ja na pewno nie grunt to dobrac bez, ktory nie jest zbyt podobny do odcienia skory, nie moze sie z nia stapiac, musi byc o pare tonow ciemniejszy.

Jesieniom lepiej w typowych brazach, beze to kolory raczej dla Wiosny, ale sa altrnatywa bieli, ktorej cieplym typom jednak niezbyt ladnie

mam jasniejsza karnacje niz Ameska, a w bezach nie wygladam blado jak np. w snieznej bieli, za beze zbieram zawsze komplementy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując