Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 07:59   #3402
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez dziabka Pokaż wiadomość
drogie specjalistki od blondu jestem po farbowaniu Kolestonem Welli nr 10/0 - zachciało mi się ciepłego odcienia kolor wyszedł taki jak chciałam, ale okazało się, że KOMPLETNIE do mnie nie pasuje. Chciałam więc go przyciemnić i myślę o hi.richesse tylko nie wiem jaki kolor wybrać: szampan 9.03 (boje się, że mnie jeszcze rozjaśni) czy zmrożony beż 9.13 (nie wiem czy za ciemny nie wyjdzie). Co myślicie?

zdj 1 i 2. mój kolor po farbowaniu
zdj 3. dwa odcienie richesse
Piękny masz ten kolor i jakie równe odrosty. Kolory z poziomu 9 nie powinny Ci rozjaśnić włosków, gdyż wcześniej farbowałaś odcieniem z poziomu 10 - czyli jaśniejszym, nawet uważam, że lepiej złapie takie jaśniejsze i kolor może wyjść zbliżony jak na opakowaniu. A nie pasuje do Ciebie, bo jest za jasny, czy zbyt ciepły?

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie, ale chciałam się dowiedzieć o czasie między Waszymi farbowaniami wiem, że powinno się robić przerwę i takie tam,ale już mnie kusi:P farbowałam włoski wellatonem 2tyg temu, ale jestem taka napalona na drugie farbowanie (achh takie piękne super rozjaśnione włoski), że chyba zrobię to za kilka dni:P tylko czy mi włosy nie wypadna? haha, myślicie, że to dobry pomysł czy raczej odradzacie:P? ma któraś z Was takie doświadczenia?
Ja myślę, że to zależy od kondycji włosów, rozjaśnione włosy nawet przy dobrym odżywaniu wiecznie są narażone na przesuszenie. Jeśli masz już widoczny odrost to możesz położyć farbę, a po reszcie włosków tylko przeciągnąc dla odżywienia koloru. Natomiast jeśli jesteś w stanie opanować swoje uzależnienie (ja też mam z tym problem ) to może pomęcz się jeszcze z tydzień. Zawsze to lepiej ich nie katować, niż później męczyć się z regeneracją. Ja farbuje włosy co około miesiąc, w jednym miesiącu nakładam tylko na odrost, w drugim przeciągam jeszcze po całości- chociaż ostatnio dzieje się tak za każdym razem, bo zmieniam farbę, i moje włosy są jednak bardzo suche Jak już znajdziesz swoją ukochaną farbę, to polecam robić tylko odrosty, a końcówki to tylko raz na jakiś czas
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora