Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 22:32   #3324
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
powodzenia a ten narcisio to taka rozowa butelka?
tak, różowa to edt a czarna to edp... różowa bardziej mi pasuje

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kcem Farciara

W kwestii sprzątania wyznaje 'zdrowe' podejście, znaczy lubię jak jest czysto, ale nie do zajechania. Nie jestem sprzątaczką na trzech etatach Za to moja mama (Violl) aż do przesady. Jak jeszcze chodziłam do szkoły, to każda sobota od 7- tłuczenie, sprzątanie i 'czemu ty jeszcze śpisz' i tak do 14 mniej więcej, kiedy trzeba było brać się za obiad. Tydzień w tydzień. A w ciągu tygodnia- a to kurze nie pościerane, a to poduszki źle ułożone...No jak w poniedziałek mówiłam, że przecież w sobotę w tym owczym pędzie ścierałam, to ona na to 'a zęby też myjesz raz na tydzień' A od kiedy jestem na studiach, to za każdym razem jak przyjeżdżam- syf, no ale przecież ona do pracy chodzi nie? To nie ma czasu. Ty przyjechałaś to posprzątaj. Ale ok, już nie zwę na własną matkę.

Co mi przypomina- dziewczyny, które macie do pracy na 9.00- wy też padacie 21-22 Bo mi taki delikwent jeden mówi, że to normalne i że też tak będę miała. No ciekawe, ale jak w wakacje 10h siedziałam na praktykach, to nadal zasypiałam 12-1 i nie było bata.

Aha, i Violl, nie przeszło mi, jest gorzej

Czy wszystkie dostały swoje paczki? Agusia?
Ev, ja też miałam co sobotę generalne sprzątanie. Teraz na znak protestu sprzątam w niedzielę

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Szkoda
A może to chwilowe? Związane z pogodą, ciśnieniem czy jeszcze czymś?
chyba nie, oddałam koleżankom

a tak w ogóle to wróciłam z nart jednak zajęcia z instruktorem to dobra rzecz
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora