Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spowiedź przedślubna :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-19, 09:13   #404
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Spowiedź przedślubna :-)

Cytat:
Napisane przez grzydom Pokaż wiadomość
Po co ślub kościelny? Bo wierzę w Boga ale nie wierzę w kościół jako instytucję, szczerze przyznaję wszystkim ,że ślub kościelny biorę po to żeby sprawic przyjemność babciom - one nie wyobrażają sobie innego slubu. A ja wolę czasem zrobić coś co nie do końca jest dla mnie "wygodne" po to ,żeby inni byli zadowoleni. A z Bogiem i tak rozmawiam na temat moich grzechów więc spowiadac się nie mam zamiaru, szczególnie ,że dla mnie to nie grzech i tak jak pisałam wczesniej nie żałuję niczego, bo czy mozna żałowac ,że się sypia z kims kogo się kocha, z kims kto będzie Twoim mężem, ojcem twoich dzieci? przeciez to chore!!!
Nikt nie każe żałować tego, że sypiasz ze swoim facetem, ale tego, że złamałaś przykazania To jest różnica. I tego masz żałować. Jedna z dziewczyn dobrze napisała - nie żałujesz bezpośrednio popełnionego czynu ale to, że "grzesząc" oddaliłaś się od Boga (w sensie łamania przykazań...).
[teoretycznie] Kościół jest instytucją, która ma nas do Boga zbliżyć. W praktyce bywa róznie, i jak widzę, każdy różnie interpretuje pojęcie grzechu, żalu za grzechy, rachunku sumienia.
I git.
I tak przy Sądzie Ostatecznym będziemy rozliczeni za nasze życie, prawda?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując