Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 11:34   #134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dziwna sprawa, może był źle przechowywany. nie zmienia to faktu, że kolor i cała jest w porządku, świetny, intensywny odcień jakiego szukałam. jednak nawet sam z siebie się kurzy, a jak pierwszy raz go użyłam i nałożyłam za dużo na pędzel, to miałam zieloną pandę pod okiem. aż się boję go depotować do paletki.

a tak co do depotacji - bo póki co tylko przeklejałam naklejki na spody wkładów, czy jak dodam pod naklejkę (a nie na) magnes, to będzie on przyciągał mimo tej naklejki? i gdzie najlepiej się w magnesiki zaopatrzyć?

Corii, mogłabyś dać zdjęcie jak snowglobe wygląda na twarzy? faktycznie robi tą "taflę", zamiast dawać warstwy brokatu?
Vilette, kolorek cienia jest naprawdę piękny
On jest faktycznie bardziej miękki niż inne mace, ale mnie sie nie sypie.
A jaka masz datę produkcji (kod?) Ja mam ...o zgrozo - 2007 rok! A to Kamil mi kupował niedawno za granica w PRO. Nie wiedziałam, ze mogą w PRO miec takie starocie czteroletnie.

Ja zawsze przyklejam najpierw magnes, a na niego naklejkę i nie ma żadnego problemu, przecież mac tez taką kolejność stosuje
Ja magnesy wycinam sama z takich kolorowych magnesów z gazet, etc

Zdjecie to moze jutro, bo dzisiaj nie dam już rady. O ile na zdjęciu w ogóle coś wyjdzie, bo shimmerki są cięzkie w uchwyceniu.
I tak - robi tafle, gdyż nie ma wcale brokatu ani drobinek, po prostu ideał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-09 o 10:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora