Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-08, 11:47   #2657
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Heh, jak to ja... nie dopisałam do końca
Przy peelingu z BU od jakiegoś czasu chodzę, ale że się na nich obraziłam (za dłuuugi czas dostawy), jakoś nie mogę się zdecydować.
Peelingu potrzebuję dla siebie i ... męża. Ma duże problemy z azs i obecnie jest w fazie "wylinki"... na mechaniczny peeling narzeka, że go za bardzo drapie albo nie działa, wiec pomyślałam, że enzymatyczny pomoże.
Może jeszcze jakaś podpowiedź poza BU?
Hmmm, poza BU to enzymy miałam tylko nie eko
Ale dostawy się przyspieszyły z BU

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kurcze jak nas tyle - Ewy trzy, Melya, Wachlarzy i dojeżdżająca Grażynka, a może i kto jeszcze, to jaką kawę udałoby się zorganizować?
Jestem za, jakiś duży stolik będzie potrzebny okazuje się

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jesli chodzi o mnie to ja nie z wrocka ale bardzo czesto bywam
No właśnie, kolejna

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Do ciała dla alergika byłby dobry Owsiany Bobas, nie wysusza, jest super delikatny I mydła z nagietkiem - Płatki Nagietka, Nagietkowy Bobas. Do tego mydła czyste jak Jogurtowe, Kleopatry i Plaster Miodu. Do włosów i ciała (że 2 w 1) nada się Mydło z Pianką, ono ma w sobie korzeń mydlnicy jako składnik przewodni i dobrze oczyszcza. No i jak dla mnie besty - Trzy Korzenie i Rozmarynowy Twist Moje włosy kochają mydła, ciało też, dłonie nie tolerują nic innego oprócz kostek naturalnych Wczoraj wieczorem i dziś umyłam buzię Plastrem Miodu (żeby odstawić już Cliniqua) i posmarowałam lekko wilgotną skórę mixem shea rozgrzanym w palcach - twarz gładziutka jak niemowlęca pupka Coś mi się wydaje, że krem Gaia będzie dla mnie idealny
Dziękuję za tą wiedzę tajemną. Ja jestem zielona w mydłach. Już sobie je zapisuję na karteluszcze i po przypływie gotówki zamówię jakieś z nich. Na LF spodobały mi się też te balsamy z masażem kawowym, wyglądają przepysznie. A ktoś z was używał plastelinki? Jak ona działa?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
coz za cudowny dzien dzis przyszedl wlasnie do mnie filtr JMO od Soph 2 maski anti age Organique, mydelko laurowo oliwkowe i podklad bio detox bourjois to byly ostatnie przed postne zakupy w kwietniu


Do mnie przyszły zamówione resztkowe Kuomaye, niestety jeden pęknięty i wylany


Ja mam słabą silną wolę...

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-05-08 o 11:54
iivii jest offline Zgłoś do moderatora