Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-13, 17:34   #1814
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ok, czyli żeby zejść ten jeden poziom z 7 na 8 nie potrzebuję juz kąpieli rozjasniajacej tylko farby z woda 6%? Rozważam jeszcze drogeryjne i nie wiem które brać pod uwagę
6 to tu chyba trochę za mało. Spróbuj z 9.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez beti955 Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałabym rozjaśnić włosy o jakieś 2 tony.
Nie chce psuć ich rozjaśniaczem bo niedawno miałam dekoloryzacje, szukam mniej drastycznych sposobów Tuteż moje pytanie .. szukam skutecznego szamponu który moje włosy rozjaśni.
Mam rudo- brązowe a chciałabym mieć rude
Czy jakiś szampon sobie z tym poradzi ?
Niestety, ale nie.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,który rozjaśniacz wybrać-Vincent Ledier czy Alfaparf?Skłaniam się bardziej w stronę Vincenta,ponieważ jest tańszy,ale jest go kilka rodzajów,który jest lepszy,No Yellow,Flash czy Intensive?Dodam,że będę schodziła z naturalnego ciemnego brązu do jaśniutkiego blondu(ale nie platyny).
Vince jakoś bardziej lubię. Zobacz na stronie pro - sprzęt. pl. Tam są wszystkie opisane. Zielony jest najmocniejszy, srebrny najsłabszy.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując