Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-09, 13:04   #558
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

A tych maseczek Bielendy w płacie ktoś próbował? Niby nie lubię takich ustrojstw, ale mam ochotę wypróbować.
Dałam Miśkowi cynka, żeby przy okazji, jak będzie w Rossmanie dzieciowe kupował, to ma mnie uszczęśliwić promocyjnymi maseczkami ( te od Perfecty ponoć fajne). Oczywiście przy okazji ma upolować także węglowe Bielendowe.

Ale wiecie, to siętak tylko mówi "przy okazji".
To jest taki chop, że jak nie ma tego czego chce (nie widzi, nie umie znaleźć, nie wie o co chodzi) to albo nie kupuje nic, albo dzwoni.
Nie zadzwonił, więc albo ma, albo ma w pierniczek.

Dobra, pocwaniakowałam i wracam do siebie. Haha.
Buziaki Dziewczyny! Nie dajcie się.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dobrze, ale dostęp do swojego egzemplarza będę miała dopiero w listopadzie.



Niestety, wypróbkowałam tę maseczkę:

https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_835166.html

i wydaje się super, do tego w D. jest w super cenie.
Albo jak człowiek kupować nie może to może wszystko mu się wydaje świetne i do natychmiastowego kupienia.

Dotąd Yonelle mnie nie przekonywało swoimi kosmicznymi opisami (ja prosty człek jestem i bardziej przemawiają do mnie ślimaczki i inne roślinki), ale po tej maseczce twarz jest super.
Ok.
I to jest właśnie to.
Kupujemy, bo chcemy się przekonać czy tak fajne jak mówią.
I od razu, bo przeca wykupią ( i nie ma co się dziwić, skoro :to tak fajne jak mówią)

O jeżu! Promocja.
Nie widziałam tego.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując