Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podwiązanie jajowodów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-03, 16:23   #14
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Podwiązanie jajowodów?

Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
Po pierwsze, ja sie na nikogo nie rzucam, to Wy na mnie naskoczyłście.
Po drugie, co wiesz o adopcji, skoro twierdzisz, że adoptowanie jest prostrze od urodzenia.
Po trzecie łatwo jest pisać rzeczy, to adoptuj bo to szlachetne a o wiele gorzej jest to zrealizować.
Komus kto nigdy nie był w takiej sytuacji ciężko jest zrozumieć pewne sprawy. Tak samo jak bogaty nigdy nie zrozumie biednego.
Po czwarte mam koleżankę która tak jak Wy twierdziła, że nie chce miec nigdy dzieci i co wpadła, ale teraz jej poglądy wyglądają już zupełnie inaczej.
1. Jesli nawet naanahanae to zauwazyla, to oznacza, ze cos w tym jest
2. czasem ludzie o biologiczne dziecko staraja sie wiele lat. A o ile mnie pamiec nie mysli, to adoptowanie dziecka nie sprawia az tyle problemu.
3. bardzo chetnie bym adoptowala, jesli sama nie moglabym miec dzieci a lekarz mi mowia, ze bede miec problem z zajsciem w ciaze...
4.
Cytat:
Komus kto nigdy nie był w takiej sytuacji ciężko jest zrozumieć pewne sprawy. Tak samo jak bogaty nigdy nie zrozumie biednego.
Widze, ze pisalas sama do siebie? Bo skad wiesz co czuja dziewczyny?
5. kiedy kobieta juz zachodzi w ciaze, to caly jej swiat przestawia sie do gory nogami. Zmieniaja sie tez jej priorytety. Wiec nie ma co porownywac tych dwoch stanow. Jak zauwazylas dziewczyny robia wszytsko aby niechcianej ciazy zapobiec. Poza tym, czytaj dokladnie, bo ja pisalam, ze CHCE MIEC WLASNE DZIECI.

Widze, ze zmienilas swoj post, bo wczesniej widnial wpis, ze cieszysz sie, ze zabieg podwiazywania jajowodow jest u nas zabroniony. Ja sie nie ciesze. Juz pisalam, ze kazdy dobiera antykoncepcje indywidualnie i kazdy ma swoja wolna wole i sumienie i sam bedzie za wlasne czyny odpowiadal. W zwiazku z tym w kwestii antykoncepcji kazdy powinien miec wolny wybor. Poza tym jesli ktos bardzo chce poddac sie temu zabiegowi, to jesli nie w Polsce to podda sie jemu w innym panstwie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując