Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-14, 18:26   #2576
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ja tez uzywam sylveco, teraz rokitnikowy i jest bardziej treściwy od brzozowego. Jak sie skonczy wroce do brzozowego, sam raz na lato.

Tez macie uczucie sciągnietej cery po aplikacji minerałów? ??

Ja od jakiś dwóch miesięcy przerzuciłam się wraz z mają damską częścią rodziny na Sylveco i nie oddam za żadne pieniądze ;P I muszę powiedzieć, że nie mam uczucia ściągnięcia skóry po minerałach. W sumie to nigdy nie miałam. Raczej świecenie się to mój problem i fakt przy AM przy jednej cieniej warstwie potrafie się błyszczeć dość szybko od aplikacji. Ale w sumie to też róznie bywa, w jeden dzien po kilku godzinach czuje się jak wysmarowana smalcem (choć rzadko), a w inny dzień jest wszystko elegancko. To już zależy od humoru mojego organizmu.
W sumie to moja pielęgnacja jest taka: rano myję twarz lawendowym mydłem marsylskim, następnie hibiskusowy tonik z sylveco, na to lekki krem brzozowy, podkład AM, na to coś co mnie zmatuje i baza twarzy gotowa . Wieczorem twarz zmywam mydłem marsylskim, na to tonik hibiskusowy i krem brzozowy z betuliną. Raz na jakiś czas peeling z płatków owsianych. I szczerze powiem, że jak przestałam cudować z przeróżnymi naturalnymi olejami, maseczkami, glinkami itp to moja twarz wygląda w porównaniu do tej sprzed 2 miesięcy genialnie, choć nie idealnie bo blizny nadal są :P

Już kiedyś to pisałam, ale się powtórzę: wole trochę się świecić, niż mieć suchy mat na twarzy, który podkreśliłby wszystkie nierówności

EDIT:
Ale nadal szukam ideału w wykańczaniu podkładu. Tak czaje sie na te mikrosfery i może krzemionkę, ale nadal myślę.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-04-14 o 18:49
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora