Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odeszla ode mnie, a wciąż szuka kontaktu..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-27, 08:37   #25
luckystrike82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: r-rz
Wiadomości: 12
Dot.: Odeszla ode mnie, a wciąż szuka kontaktu..

Cytat:
Napisane przez sandereq Pokaż wiadomość
Oczekujesz prawdy, ale gdy ktoś Ci ją mówi nie wierzysz, szukasz drugiego dna i sensu. Co niektóre sprawy nie mają konkretnego powodu czy sensu a bynajmniej niewyraźnie to widać. Ona.. powiedziała Ci, że Cię nie kocha i tak jest pogódź się z tym i raczej zawsze byłeś dla niej tylko przyjacielem a jej się tylko wydawało, że kimś więcej. Ponad to myślę, że dawne koleżanki mówiły jej coś w stylu, że przecież Cię kocha i kierowały ją do Ciebie, nowi znajomi otworzyli jej okno na świat i pokazali więcej opcji jakie ma. Ten związek nie ma przyszłości nawet gdyby ona wróciła nie bylibyście już szczęśliwi, a ona.. no cóż próbuje być wobec Ciebie fair. Chce być dla Ciebie przyjaciółką i chce abyś miał w niej oparcie i chce Ci pokazać, że możesz na to liczyć zawsze i ona Ci pomoże. To tyle z mojej strony, co z tym zrobicie zależy od was szczęścia mimo wszystko
Powiedziala mi ze nie kocha mnie jak mezczyzne, ze jej nie pociagam. w sumie na jedno wychodzi. ona po prostu od dawna traktowala mnie jak przyjaciela...Takiego mnie poznala...
stad chyba te jej wszystkie drobne niewinne czesto flirty z facetami...bo we mnie faceta dawno nie widziala...chyba nawet nigdy tez nie czulem ze mnie pożąda... moze troche na poczatku jak zawsze jest milo...

ona nie gra fair play, mylisz sie...
daje mi ciagle nadzieje...
my nie mozemy byc przyjaciolmi, nie ma przyjazni k/m gdy jedna osoba kocha i pożada...

Edytowane przez luckystrike82
Czas edycji: 2010-07-27 o 08:47
luckystrike82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując