Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-22, 08:37   #3471
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No nieee, mam nadzieję że tak nie będzie ze wszystkimi barwami? taa pocieszam się...
Na razie z tych 300ml to tylko lniany i żurawinowy tak zrobili. A nie, jeszcze piwny, ale mi to lotto. Bo właśnie lnianego w okrągłej butelce też nie mogę znaleźć a ostatnio wykończyłam.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To mi dziś Szczęście nie dostał brzozowej malwy Tylko rzepa była....
Buuu
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ło nie wiedziałam, tzn widziałam te w nowych buteleczkach ale myślałam, że to inne szampony


i bonus
Smutuś ja już właśnie nie wiem czy to inne serie czy nowa wersja, wiem tylko że nagle przestałam spotykać w sklepach te w okrągłej butelce. Chociaż pokrzywę, brzozę czy skrzyp jeszcze widziałam, tylko na tą żurawinę i len nie mogę trafić
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hmm, widuję oba w Auchan (chyba, że w ostatnim czasie coś się zmieniło, sprawdzę jak będę). Masz jakieś Tesco czy kiosk zwykły? Może tam się uchowały w dobrej cenie albo kup sobie Joaśkę pokrzywową.
Oszołoma nie mam... W tesco właśnie zawsze kupowałam, teraz nie ma. O nie nie nie, nie cierpię pokrzywowych szamponów. Mam pół butelki farmony i nie mogę zmęczyć. Chociaż pokrzywę lubię... pić. Joaśkę lubię makową, ale i tak wolę barwę.



Aaa widziałyście Isanowe kremy do rąk Kwiat Pomarańczy? To limitka (ostatnio było masło shea i kakao, wcześniej migdał). Nie wiem od jak dawna to jest, ja dopiero ostatnio ogarnęłam.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora