Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-31, 17:17   #93
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Co do ust to dam kolaż zdjęć gdzie są kompletnie nie pomalowane, jedynie pociągnięte pomadką ochronną Nivea. Trudno mi określić ich kolor naturalne, różowe to są na pewno.

U mnie z malowaniem ust to już taki mocny nawyk, od dłuższego czasu mocniej je maluję i jak mam je delikatniej czuję się taka niewyraźna, wiem, że to pewnie z tego przyzwyczajenia, że zawsze coś na nich mam ciemniejszego

Ale jak facet nie chcę wyglądać i chyba tym argumentem ktoś strzelił idealnie, bo chyba teraz faktycznie będę delikatniej je malować
Ja mam tak, że jak są tak mocniej zaznaczone to wydaje się sobie wyraźna a inaczej rozmamłana, a Wy piszecie zupełnie inaczej więc teraz wiem, że to ja nie mam gustu
Ale dziękuję za tyle opinii, teraz wiem, że faktycznie to były błędy z mojej strony, skoro większość tak uważa. Dlatego postaram się to zmienić- dziękuję jeszcze raz za uświadomienie


Od nasady włosów do końca brody mam 20cm, a szerokość mierzona poziomo w najszerszym miejscu na twarzy to 24,5cm
A samo czoła ma wymiary:
od nasady włosów do końca czoła - 7cm
a poziomo szerokość czoła to 14,5cm
mam nadzieje, że zrozumiecie co miałam na myśli

Hunter Tylo- dobrze, że porównanie przed operacjami, była wtedy piękne więc to dla mnie komplement

A co do kompleksów to mam ogólnie spore. Akurat nie na temat figury bo jestem z niej względnie zadowolona tylko twarzy. Są dni kiedy czuję się ze sobą dobrze, a są takie kiedy nie mogę kompletnie na siebie patrzeć. Wiem, że u mnie to jest problem przez to, że daje sobie zbyt wysoką poprzeczkę Dlatego staram się ją zniżyć ale nie zawsze wychodzi.
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ojacię, piękne masz te usta na zdjęciach au naturel, zmysłowe i kuszące, poważnie.

Bosshe... Piękne usta, wow! Skoro masz z TAKĄ twarzą kompleksy z jej powodu to aż się boję pomyśleć jaką masz figurę Ileż ja dałabym żeby mieć taką twarz i takie usta... Nawet śmiem twierdzić, że nie musiałabym się malować
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
Anex jest offline Zgłoś do moderatora