Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-09, 21:54   #104
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Cześć!

Większość mojego życia miałam grzywkę ściętą na prosto. Z racji mojego wysokiego czoła nawet mi pasowała. Mam 22 lata, już kolejny raz próbuję ją zapuścić. Obecnie już trochę urosła i układam ją na bok. Najbardziej to kusi mnie żeby całkowicie zapuścić grzywkę. Jednak mam twarz podłużną plus te wysokie czoło i nie wiem czy to dobry pomysł, a nie chcę wyglądać jak kobieta koń
Mój TŻ uwielbia mnie w grzywce na prosto, jednak ja mam jej serdecznie dość, większość życia ją miałam. Mając wysokie czoło i taki kształt twarzy, boję się, że jestem na nią skazana

Proszę Was doradźcie mi w jakiej grzywce lub jej braku wyglądam najlepiej ?

Obecnie od jakiegoś czasu używam czystej henny na włosy, na moich ciemnych wychodzi ładny kasztan. Koloru nie chciałabym zmieniać.
Naturalnie jestem ciemną szatynką. Wiem, że jestem typem urody zima. Chociaż u mnie dużo ciepłych 'elementów' w urodzie się znajduje.
Dlatego w tym kolorze czuję się świetnie. Jedyny problem to fryzura
Jak ja nie cierpię mojego kształtu twarzy i mam wielką nadzieję, że posiadając taki nie jestem skazana na grzywkę zakrywającą całe czoło...

Włosy zapuszczam, chyba to dobry pomysł.


Zdjęcia:

1. Obecnie wyglądam tak jak na tym zdjęciu, jeżeli chodzi o długość grzywki. Na zdjęciu świeżo po hennie byłam.

2. Trochę już sprana henna, widać tutaj moją obecną długość włosów i fryzurę.

3. Czas zapuszczania grzywki, mam tutaj spięte włosy.

4. Na tym zdjęciu widać wyrazie mój podłużny kształt twarzy i czoło.

5. Jakiś czas temu, włosy ciut krótsze, kolor bardziej brązowy.

6. Zdjęcie w grzywce na prosto, w spiętych włosach.

7. Grzywka na prosto i rozpuszczone włosy.


Dziewczyny i w jakiej wersji mi najlepiej ? Grzywka pełna, grzywka na bok czy może zapuścić ją całkowicie ?

Czy ma naprawdę sens zapuszczać tą grzywkę mając podłużną twarz ?

Pomocy
Weszłam na te forum z ciekawości i zainteresował mnie tytuł wątku. Otwieram, patrzę i oczom nie wierzę..... Angelina Jolie ... Kobieta piękna jesteś z grzywką i bez
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora