Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-10, 12:51   #105
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Rumianku, dziewczyny piszą, że mocny makijaż Cię postarza. ja nie będę taka dyplomatyczna, mam nadzieję, że się nie obrazisz. Według mnie tylko na fotce z delikatnym makijażem nie wyglądasz plastikowo i tanio. Jesteś piękną kobietą, kora świadomie nadaje sobie wygląd panienki do towarzystwa - zamalowujesz własną urodę!
Twoje usta są najmocniejszym punktem twarzy. Są na tyle wydatne, że nawet nie pokryte pomadka od razu rzucają się w oczy. Podkreślanie ich intensywnym kolorem i konturówką sprawia, że wyglądasz tandetnie. Nie powinnaś czuć się z lekkim makijażem jak szara myszka, bo masz na tyle oryginalną i wyrazistą urodę, że i tak zwracasz uwagę.
Twoje makijażowe poczynania zrozumiałabym tylko pod jednym warunkiem - że z premedytacją kreujesz się na epatującego tanim seksem kociaka i taki wizerunek Ci odpowiada.
Ale, błagam, nie idź tą drogą. Pokaż światu jaka jesteś ładna, nie zakrywaj tego warstwą barwników!

A przy okazji, miło byłoby zobaczyć Cię uśmiechniętą
joannat jest offline Zgłoś do moderatora