Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-11, 16:00   #109
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Też wolę pierwsze foto Zadbałabym o brwi i mam pytanie - czy na pierwszym foto masz jakikolwiek makijaż oczu prócz tuszu na rzęsach? Myslę, że dobry korektor (poszukaj na alinarose.pl, Alina pokazywała kilka fajnych) + cienka, roztarta kreska przy linii rzęs + tusz to byłoby to.
Ta kreska, która robisz eyelinerem za szybko "wybija się" do góry co w połączeniu z kreską na dolnej powiecie daje taki jakiś dziwny efekt, daje też wrażenie, że masz oczy osadzone głębiej niż ma to miejsce na prawdę. W dodatku ciemna kreska na dolnej powiece strasznie podkreśla podkrążenie oczu (dobrze nazwałam?), przynajmniej moim zdaniem (u siebie też to zauważyłam).

Na pierwszym zdjęciu, bez uśmiechu i z lekko podkrążonymi oczami wyglądasz na niewyspaną, na drugim - na zmęczoną, utyraną życiem kobietę, której nie ratuje makijaż, który sobie zrobiła. Dlatego chyba szkoda robić na co dzień tak mocny makijaż, lepiej popracować nad delikatniejszym
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora