Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 16:16   #113
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
1. Mam bardzo gęste brwi, co widać na drugim zdjęciu, tylko na pierwszym nie są pomalowane i nie wszystkie włoski są widoczne, jak je podkreślę cieniem to są jak na 2 zdjęciu

Jak od 13 roku życia namiętnie maluje sie usta (wtedy to błyszczyki tylko wchodziły w grę) to ciężko się tak odzwyczaić od ich malowania, bo wtedy czuję się taka goła, ale spróbuję
rozumiem, ale nie chodzi mi o gęstość brwi tylko, że wydają się być dokładnie tej samej szerokości na całej ich długości - to kwestia epilacji chyba. myślę że lepiej byś wyglądała gdyby ich szerokość u nasady była odrobinę większa, a później brwi zwężały się w kierunku skroni.

z tym malowaniem ust jeszcze - dlaczego tak się upierasz przy wychodzeniu poza naturalny kontur twoich ust? to nie jest tak że szminki są dla twoich ust zakazane. ale napewno nie pomalowane poza ich obrysem. nie jestem też pewna co do kolorów jakie wybiersz, wydaje mi się że ci nie pasują. może poszukaj szminki w naturalnym odcieniu swoich ust tylko odrobinkę mocniejszej? chociaż jak dla mnie, genialnie wyglądasz bez
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora