Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-25, 09:02   #3057
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jestem wielką fanką Ziają, niedawno otworzyli nam Ziaję w sklepie stacjonarnym także tym bardziej się cieszę W dodatku pracuje tam moja koleżanka z liceum, także mam informacje z pierwszej ręki
Jeśli chodzi o serię multimodeling, to dostałam kilka próbek balsamu do ciała i byłam zachwycona! Doskonale nawilżał, super się wchłaniał, ja byłam zaskoczona. Na pewno zakupię tą serię.

Jak na razie poluję na serię z liśćmi manuka. Wczoraj byłam w Ziaji, miałam już brać, ale koleżanka mówiła mi o tych dwupakach właśnie- 2 w cenie 1. Żebym poczekała kilka dni dni, a ona mi odłoży. Także czekam, myślę, że na dniach przyjdą. Na razie dostałam próbki: pasty- jeszcze nie stosowałam, kremu- jestem zadowolona i żelu myjącego- również przypadł mi do gustu. Te kosmetyki mają piękny zapach!

Co do próbek... Czasem jest tak, że sprzedawcy po prostu nie mają. Dlatego koleżanka mówi, żeby zawsze pytać. Czasem jest tak, że jest godzina 15.00 a oni mają ich np. 10 do końca dnia. Dlatego nie dają jednej klientce 7 próbek, a pozostałym 20 zero Ostatnio zrobiłam zakupy za 55 zł i dostałam tylko 1 próbkę, bo nie mieli. A teraz weszłam do sklepu, nie kupiłam nic i dostałam 3 próbki. To nie jest złośliwość sprzedawcy

Widzę, że pisałyście jeszcze o serii limonkowej. Kupiłam ją w dwupaku 2 w cenie 1 i mogę jak najbardziej polecić. Dodam jeszcze, że jestem alergiczką. Jedynie peeling słabo "peelinguje" Drobinki są naprawdę drobne i za słabe. Ja sobie bardzo chwalę peeling z Joanny, który zdecydowanie bije Ziaję na głowę pod tym względem. Ale mi akurat to nie przeszkadza

Edytowane przez Jeannee
Czas edycji: 2014-06-25 o 09:08
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując