Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-02, 16:58   #2800
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki za obszerny opis. No własnie czytałam, że ciężko się go rozprowadza. Ja w SFF lubię to naturalne wykończenie i na mnie się ładnie trzyma, ale wiesz jak to z babami jest - ciągle coś nęci i kusi

czemu niektórzy są tacy piękni???
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a co z nim jest nie tak w kwestii tego nakładania? Bo wszyscy o tym piszą a w czym jest dokładniej problem? Jestem ciekawa Ubóstwiam korektor Pro Longwear ale podkładu nigdy nawet nie macałam.

P.S. A jak z tym jego kryciem bo na stronie piszą "lekkie do średniego" a ja potrzebuję szpachli

Jak dla mnie krycie prolonga napewno nie jest lekkie, raczej średnie do dużego. Sama mam dużo do ukrycia i prolong kryje mi wszystko co powinien, a przede wszystkim nie schodzi z problematycznych miejsc w ciągu dnia.
Odnośnie tej aplikacji, to nie rozprowadza się tak tragicznie, ale ciężko palcami dobrze rozetrzeć granice, najlepiej rozprowadza się pędzlem lub gąbeczką- wtedy nie ma żadnego problemu, chcąc operować tylko palcami trzeba mieć dużą wprawę. Ja wstępnie rozprowadzam go dłońmi a potem poprawiam gąbeczką, bo sama gąbka jednak trochę go wchłania.
Trzyma się cały dzień, tylko z tym wykończeniem się nie zgodze, bo u mnie on nie daje matowego wykończenia, a skórę mam mieszaną w kierunku suchej i żadnych problemów ze świeceniem. Główny jego minus to fakt że nie jest wydajny. Zaczęłam używać w czerwcu, zostało mi jakieś 30% a nie używałam go codziennie. Na całą twarz tak mniej więcej 2 pompek potrzebuje.


A i trzeba wziąć pod uwagę, że to nie jest ten sam kolor co w korektorze pro longwear. Ja wzięłam go na zapas na zimę w ciemno i dobrze ze jednak podkusiło mnie, żeby otworzyć go wcześniej, bo NC15 podkładu jest dużo ciemniejsze niż NC15 z korektora i na zimę byłby dla mnie za ciemny.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora