Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-02, 18:36   #2817
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie krycie prolonga napewno nie jest lekkie, raczej średnie do dużego. Sama mam dużo do ukrycia i prolong kryje mi wszystko co powinien, a przede wszystkim nie schodzi z problematycznych miejsc w ciągu dnia.
Odnośnie tej aplikacji, to nie rozprowadza się tak tragicznie, ale ciężko palcami dobrze rozetrzeć granice, najlepiej rozprowadza się pędzlem lub gąbeczką- wtedy nie ma żadnego problemu, chcąc operować tylko palcami trzeba mieć dużą wprawę. Ja wstępnie rozprowadzam go dłońmi a potem poprawiam gąbeczką, bo sama gąbka jednak trochę go wchłania.
Trzyma się cały dzień, tylko z tym wykończeniem się nie zgodze, bo u mnie on nie daje matowego wykończenia, a skórę mam mieszaną w kierunku suchej i żadnych problemów ze świeceniem. Główny jego minus to fakt że nie jest wydajny. Zaczęłam używać w czerwcu, zostało mi jakieś 30% a nie używałam go codziennie. Na całą twarz tak mniej więcej 2 pompek potrzebuje.


A i trzeba wziąć pod uwagę, że to nie jest ten sam kolor co w korektorze pro longwear. Ja wzięłam go na zapas na zimę w ciemno i dobrze ze jednak podkusiło mnie, żeby otworzyć go wcześniej, bo NC15 podkładu jest dużo ciemniejsze niż NC15 z korektora i na zimę byłby dla mnie za ciemny.
no właśnie troche sie boje kolorystyki bo NC15 w studio fix jest dla mnie taka akurat, ćwierć tonu ciemniejsze i byłoby źle :/ teraz planuję dokupić NW10 i mieszać je zimą. Szkoda, że ten Prolog jest ciemniejszy... Gdyby tak był taki jak korektor NC15
Co do wydajności - mi podobnie schodzi Studio Fixa, no może tak 1.5 pompki na jeden makijaż. Więc do przeżycia. A zauważyłam właśnie, że gąbki go zżerają...
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tak jak pisalam on kryje calkiem porzadnie, a spokojnie mozna go stopniowac i uzyskac mocny efekt krycia Trudnosc w nakladaniu polega na tym, ze nie jest "plastyczny", pedzlem bardzo trudno go rozprowadzic, najlepiej gabeczka... Chyba Revlon Colorstay ma podobna konsystencje
Jeśli podobna konsystencja do revlona CS to jestem w domu z Revlonem bez problemu daję sobie radę palcami. Ale oni coś nagrzebali z formułą CS bo kiedyś minimalnie ciężej się go nakładało. Nowe wersje są jakby tłustsze... co nie do końca mi sie podoba.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Studio Fix NC15 tez wychodzi troszke jasniejszy niz Pro Longwear. Ale na szczescie mi pasi
:/ kurczę i tu może być problem w moim przypadku...

Dzięki dziewczyny!

Corii nie wiem czy doczytałaś w sprawie tych palet VG ale one są po 165 zł jakby co.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora