Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-11, 00:07   #1
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Red face

Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...


Cześć,
miesiąc temu zmieniłam pracę. Pracuję teraz w biurze płatniczym więc wreszcie mogłabym się jakoś normalnie ubierać. W moim miejscu pracy nie istnieją jakieś szczególne wytyczne co do stroju a kobiety tam pracujące ubierają się bardzo różnie, począwszy od garsonek a skończywszy na dżinsach i bluzie. Niestety ja nie mam na siebie za bardzo pomysłu. Co więcej nie wiem zupełnie jak się czesać i co zrobić z włosami. Przyznam że dość dobrze się czuję w tym jasnym blondzie (mój naturalny kolor to ciemny blond), ale jakas profesjonalna pomoc wizażanek by mi sie przydala. Próbowałam zapuścić nieco wlosy, ale jedyne co z nimi robię to czeszę się w kucyka lub jakiegoś zwykłego koka upiętego spinką i koniec.
No a mój makijaż to nałożenie podkładu, lekka kreska i tusz to rzęs
Podążając za regulaminem metamorfoz odpowiadam na załączone pytania:
1. opalam się na czerwono, bardzo wolno opalenizna zmienia się w brąz, prędzej blednę, stąd też raczej nie przepadam za opalaniem
2. kolor oczu zielony z jasna oprawą, ale od czasu do czasu zrobię hennę
3. cera jasna, bez piegów, a rumienię się na rózowo raczej chyba
4. Naturalny kolor włosów to ciemny blond chociaż taki mysi raczej jest
5. nie mam pojęcia jakie kolory do mnie pasują, przyzwyczaiłam się do czerni bo jest uniwersalna, ale jestem otwarta na wszelkie propozycje ..

Nie mam zupełnie na siebie pomysłu a czuję się jak taka szara myszka.
Pomóżcie.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc ...

P.S. na zdjęciu grupowym nawet się sobie podobałam, ale to było wesele, na tomiast na codzień .... ehh..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (32,5 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (50,9 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2u.JPG (42,0 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stojaca.JPG (129,9 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (65,3 KB, 450 załadowań)
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując