Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-02, 09:42   #15
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Cytat:
Napisane przez Yuviel Pokaż wiadomość
a tam od razu nie zdrowe, takie mówienie. wszystko jest dla ludzi - byle w odpowiednich ilościach. bardziej niezdrowa od solarium jest kiełbaska z ogniska, która równa się trzem latom palenie papierosów na pewno kilka 7 - 8 minutowych wejść na solarium, skóry Ci nie zniszczy;]

i zgadzam się z wantxme, również przyciemniłabym kolorek.

...własnie mi to uświadomiłaś, kiedyś o tym wiedziałam [ z tą kiełbaską ] ale zapomniałam...

szok

wiadomo że pare wejść do solarium nie zaszkodzi ale jeśli chce sie utrzymać w miare ładna opalenizne przez całą zimę i jesień to jednak trzeba chodzić 2 razy w tygodniu... a w ciągu 6 miesięcy ile tych wyjść wyjdzie? bardzo dużo...

Cytat:
Napisane przez Eufemia Pokaż wiadomość
Moje propozycje
przecudowne 2 ostatnie...ale jeśli masz cienkie włosy i chcesz by nabrały wyrazu polecam tą środkową fryzurke . łatwo się ją układa na okrągłą szczotkę i suszymy .

Cytat:
Napisane przez Kissabble Pokaż wiadomość
ja widzę Cię tak:
makijaż - pomysł od facilmente_irritabile
włosy - pomysł od kaska222

bardzo dziewczęco wyglądasz dzięki makijażowi, a fryzura podkreśla Twoje rysy. Blond powoduje, że robisz się na twarzy szara i ponura, bez wyrazu. Dlatego polecam przyciemnić włosy.

Pozdrawiam
jak zwykle twoja wypowiedź to strzał w dziesiątkę!
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując