Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-21, 12:19   #1084
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Jeszcze mam aktualne, ale malowane w zeszły piątek xD
Bazą jest śliczny Rimmel- Bestival blue (kolor baaardzo niezapominajkowy, takie jakie Preziu lubi ). Niestety kwiatki mają masę niedociągnięć, bo malowałam je w tempie ekspresowym, ale wyszło dosyć słodko. Paznokcie chyba mam już przydługie, co sądzicie?



---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Celia12 Pokaż wiadomość
Nie mów, że robiłaś sama? ;o kosmos na paznokciach i to dosłownie ja niestety chyba takich się nigdy nie doczekam, nie mogę ich zapuścić za chiny ludowe.. łamią się jak tylko przekroczą podstawowy próg, a nie chce ich sztucznie przedłużać. Pozostaje malowanie moich małych płyteczek, chociaż dużego pola do popisu ni ma
Ale co sama? ;D Toż to zwykły glitter na ciemnej bazie. A paznokcie mam długie i twarde, ale mam to genetycznie po mamie, która ma paznokcie twarde jak beton
Zresztą piękno paznokci nie zależy od wielkości płytki, tylko od jej stanu i estetycznego malowania, więc nie ma co się załamywać, że nie potrafisz zapuścić
PS. prosimy o kasowanie zdjęć z cytowanych postów, bo robi się później straszny bajzel :P
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora