Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-24, 19:29   #3242
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka, ja nie mam bzika na punkcie białych włosów także obiektywnie stwierdzam, że dużo lepiej Ci w ciemnych włosach i zarówno w tym brązie z ciepłym połyskiem jak i na ostatniej fotce w sumie to nie dziwię się Twojemu TŻ, że woli Cie jako brunetkę bo o wiele ładniej wyglądasz jesteś wyrazista, z charakterem no i ta opalenizna ślicznie Ci pasuje

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Także jeśli chodzi o oryginalność to na pewno białe blondy nie są dla pospólstwa.
Co innego że jeśli ktoś ma stonowany charakter i jest myszką to jego taki kolor może przytłoczyć...
ja się z tym nie zgodzę, bo charakter charakterem ale kolor włosów to raczej powinien pasować do urody. Niektórym dziewczynom po prostu nie pasuje, bo się rozmywają w jasnych włosach, twarz traci rysy i ogólnie jest nieciekawie a co do korelacji białego blondu i przebojowości to też nie można generalizować, bo znam wiele 'szarych myszek' które mają takie białe włoski i jakoś ten kolor włosów nie sprawił, że są mniej szare :P

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-08-24 o 19:24
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora